• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malá začala zlobit. Co s tím?

17. září 2010 
manžel leží a stěžuje si že ho to bolí...no jak jinak :grinning: na net mě nepustí, tak jen když spí :astonished:
7. čer 2008 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak to, že tě na net nepustí? :astonished: Chudák, chlapi to mají vždycky horší, ikdyž je to jen rýma :grinning:
7. čer 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to máte pravdu, ale to je o nich známé...vždy mě dojme, já tady z dutinama totálně hotová a on se diví, z čeho že jsem tak utahaná...a když on, tak tady leží s rýmou a je mu strašně zle....
7. čer 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
alt, týýýjo, ty musíš mít teda trpělivost!!!!!Tomášek je teda správný éro, to se fakt nenudíš. Vím, že to k smíchu není, ale psala jsi to s takovou nadsázkou, že jsem se i nasmála. Co jinýho zbývá, než to vzít takhle sportovně, že jo, kdyžnepomůže ani stojka na řasách, co?. K nám ještě tohle vztekací období nepřišlo, no ale jak vás čtu..... to budou pro mě teda nervičky....
7. čer 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nursik - protože ho obléhá on :frowning2: sám si nic neudělá, všechno mu padá, v sádře má levou, a samozdřejmě je levák, tak s tou pravou rukou je jak levej :confounded:

petule - to je vid. ty k doktoru nemusíš, oni už s rýmou a umíraj na to :grinning: :grinning:
7. čer 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já mám tedy opravdu zlaté dítko, ale když někdy dostane svůj záchvatek vzteku a řve a řve, tak já ho pošlu do jeho domečku(má takový ten plátěný dětský sta), řeknu mu že ho nechci vidět a ať si tam sedí a příjde za mnou až se uklidní a musím říct,že to zabírá, hihi-zatím. sedí pláče a pak ho to přejde.
7. čer 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych brala, stan z ikeii jsme měli také, ale už je nadranc :slight_smile:
7. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že vedle se založilo podobné téma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak naše princezna si včera dáchla půl hoďky v autě, pak nám tu do půl jedenáctý skákala v obýváku po hlavě a od půlnoci do jedný prudila, takže super noc :angry:
9. čer 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a včera ráno jsem jí vyndavala klíště, tak doufám, že z toho nebude zase nějaká pohroma :angry:
9. čer 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vůbec nevozím toma v autě, když vím, že nespal ...to chápu... :slight_smile:
9. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli na celý den pryč a usnula při převizu zpátky, takže to jinak nešlo :confounded:
9. čer 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný, to znám, já pak vždy celou cestu se ho snažím zabavit a pak to stejně vzdávám, pokud zbývá třeba 1km do konce :slight_smile:
9. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nám vytuhla kousek od baráku a pak byla čilá až do půl jedenáctý :grinning: . No, pěkně s náma voře, děvenka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo neboj-známe

:slight_smile:
9. čer 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale je teď kouzelná, taková rozumbrada :grinning: Mám pocit, že se s ní někdy dá i komunikovat, že už si někdy nechá lecos vysvětlit, ale fakt jen někdy :unamused:
9. čer 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni rozumí dobře, ale záleží jak se postaví k tomu vysvětlování :slight_smile:
9. čer 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak celý den celkem v poklidu, ale jak byl tatík doma, tak zkoušela jeho nervy až dostala na prdku :angry:
9. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo???no tom včera nespal , no on už vůbec nespí v poledne a večer by člověk řekl, jak padne a do 20h tady taky skákal po tatínkovi, ten přišel mrtvej z práce, tak měl taky radost...ale po 20h jsem ho šoupla do postele a do 10 min byl klid...jinak já se teď na tatínka večer strašně těším, nějak mi ty dny neutíkají :grinning:
10. čer 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ti věřím, pak ten kolotoč začne nanovo co? :grinning: Jinak miláček spinkal celou noc, tak jsem se krásně vychrupala.
10. čer 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo my taky dnes až na jedno zakńourání ok :slight_smile: , ale vstáváme teď okolo 6:30-7h, to je hrůza :grinning: , ještě, že chodím večer okolo 21-22h spát
10. čer 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My vstáváme jak kdy, o víkendu V 7 hodin, asi si chtěla co nejvíc užít tatínka :grinning: . Včera jsem jí tahala z pelechu po půl desátý a dneska se vstávalo v půl osmé, ale j fakt, že v 8 šla spát a chrupala celou noc :sunglasses:
10. čer 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my spali právě taky odmala tak do těch 9-10h, takže tohle je změna, ale jak je světlo jde to určitě líp, švagrové děti vstávají odmala okolo 6h i dřív, max v 7h :frowning2:
10. čer 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jetšě, že mám relativního spáče, bych jinak zešílela :grinning:
10. čer 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já měla taky, zase nám to zlomil ten 2 rok :grinning:
10. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky, tady je mrtvolno :angry: . Amj, jak je manžílkovi? Už aby zas chodil do práce, co? :grinning: Včera jsem dala čičiny ven na trávu a stará se asi bála psa, tak je někam odtáhla. Prohledala jsem sousedovic zahradu, ale nenašla. No ona je přivede, ale pak se s nima budu muset pořádně mazlit, aby nebyly divoký :slight_smile: Dítě je vzorný, jen po příchodu tatínka je z ní rapl :grinning:
11. čer 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nursík: a co když se nevrátí ???
amj: je nezvěstná jak mají tatínka doma, zda se nestěhují
11. čer 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co furt strašíš ty pesimistko :angry:
11. čer 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem pesimista to máš pravdu pravdoucí :slight_smile:
11. čer 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No určitě se nepropadly do země :wink:
11. čer 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí