Metoda nechat mimi vyplakat, pomohla od nočního buzení?

lucie987
7. led 2016

Dobrý den maminky, chtěla bych ty z Vás, které praktikovaly metodu nechat miminko vyplakat o radu. Prcek špatně usíná a v noci se často budí. Zkusila a nastudovala jsem už snad vše, ale noční buzení se naopak horší a jsem přesvědčená, že zakopaný pes je v tom, že miminko není schopno samo usnout. Bohužel se nám to nedaří ho to naučit, takže jsem začala přemýšlet nad touto pro mě opravdu poslední možností. Takže prosím ty z Vás, co to zkusily, zda byste mi mohly napsat, zda tato metoda pomohla i od nočního buzení. Moc Vám všech děkuji za rady a též prosím, že maminky, které tuto metodu nepraktikovaly, si svoje rady nechají pro sebe 🙂 .

manys
27. pro 2016

@lucie987 No malá usíná sama už od 1 měsíce ji dávám kolem 8 večer do postýlky (okoupanou,nakrmenou, přebalenou a v pyžamu) někdy si tam ještě chvilku povídá, ale usne sama (první měsíc jsem ji nechávala v košíku, v postýlce měla hodně místa). Spávala od 2m celou noc do 5-6h, ale pak asi ve 4m se něco zlomilo a budila se na jídlo a na pití a podat dudlík. A teď už tak mrčí ze spaní (právě až jsem tam s ní) kolikrát se na ni jdu podívat, když je to déle (postýlku máme asi 1,5m od postele) a má zavřené oči dudlík v puse a mrčí. Zkusím tedy ustlat ve vedlejším pokoji, dveře mám teda strach zavřít abych ji slyšela, a uvidíme třeba to bude lepší. Přes den malá spí pěkně mám otevřené dveře můžu umývat nádobí a neprobudí se jen v tu noc je to horší, jsme v bytě takže kuchyň je od pokoje kousek. Děkuji za radu uvidíme jestli pomůže snad se zadaří 🙂

caseyy
8. led 2017

Mam kamaradku ktere to fungovalo, mala zacla usinat pekne sama a v klidu, ma ted 2,5 roku a teda zadnou psychickou poruchu u ni nevidi a zadny vztah matka-dite to nenarusilo, to mi prijde dost extremni argument 🙂 myslim ze maminka se ptala na zkusenosti s metodou,ne na nazory jestli je to dobre, nebo spatne, to si zas nektere maminky nemuzou odpustit komentare k tomu co je podle nich "spravne". Moje rada je at se maminka ridi hlavne podle sebe a tim jak je to pro ni prijemne a snesitelne.

leilagret
31. bře 2019

@sedmiteckas ste blba krava

sudylichozrout
31. bře 2019

@leilagret Tvuj uplne prvni prispevek na Koni... Husty, s tebou tu bude sranda :-/

sedmiteckas
6. dub 2019

@leilagret díky