• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi bude spát s náma v pokoji. Je nutný monitor dechu?

21. července 2011 
My měli monitor dechu a je fakt k nezaplacení:slight_smile:, jedna z mála věcí kterou jsme fakt využili. Měli jsme ho půjčený z porodnice, hodně mě to uklidnilo, člověk se v klidu vyspal:slight_smile:

Chůvičku jsme neměli, odradilo mě od koupi to, že nejsou prý moc spolehlivé... a nějak jsme ji vůbec nepotřebovali. Malá když spala v kočárku, tak se muselo jezdit, jakmile bych zastavila, tak se probudila. No a aby usnula přez den doma, tak to se nám fakt nepodařilo:frowning2:, ona spinkala vždycky jen při jízdě v tom kočárku nebo v autě...Ale zase jsem se alespoň prošla po lese:slight_smile:
21. črc 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monitor dechu doporučuju! Taky jsem měla velké dilema při druhém těhotenství, jestli ho pořídit, když dcerka se bez něj obešla. Nakonec jsem ho koupila - pro klid duše :slight_smile: A jsem s ním 100% spokojená, používám ho každou noc... a už nám 2x houkal!!! Malý byl vždy naštěstí v pořádku, dýchal a spinkal... prostě se nadechl později...
Chůvičku v bytě nevím jestli využiješ. Tu bych asi nekupovala. Ovšem v RD je určitě potřeba :slight_smile:
21. črc 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, s dvojčaty jsem měla chůvičku i monitor, monitory jsem přestala zapínat během druhého měsíce (zapomínala jsem vypínat a pak měla stresy při dobíhání:slight_smile:).Chůvičku jsme využili pokud jsme se dívali večer v obýváku na televizi a děti už byli v postýlkách. Jak začli lézt po bytě (kolem 10 měsíce), tak nejmilejší činnost bylo stahovat ji za šňůru z okenního parapetu a dlouho už nevydržela.
Pro Marečka jsem si pořídila taky oboje, monitor jsem používala jen pár dnů, nevím, nějak jsem si nezvykla, chůvička nám nefunguje pro velkou vzdálenost o ložnice do obýváku (několik zdí a asi 20 metrů), ale malý je celý den v postýlce v obýváku i večer ho tam ukládáme a teprve až jdeme spát, tak ho přeneseme s sebou do ložnice.
21. črc 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek