Mimi bude spát s náma v pokoji. Je nutný monitor dechu?

Ahoj maminky s tatínkem se hádame jestli kopit monitor dechu a chuvicku, mame byt dva plus jedna takze mimco bude spat snama v jednom pokoji. Dekuji za odpovedi 🙂
akcull
21. črc 2011
My měli monitor dechu a je fakt k nezaplacení🙂, jedna z mála věcí kterou jsme fakt využili. Měli jsme ho půjčený z porodnice, hodně mě to uklidnilo, člověk se v klidu vyspal🙂

Chůvičku jsme neměli, odradilo mě od koupi to, že nejsou prý moc spolehlivé... a nějak jsme ji vůbec nepotřebovali. Malá když spala v kočárku, tak se muselo jezdit, jakmile bych zastavila, tak se probudila. No a aby usnula přez den doma, tak to se nám fakt nepodařilo😞, ona spinkala vždycky jen při jízdě v tom kočárku nebo v autě...Ale zase jsem se alespoň prošla po lese🙂
sysysy
21. črc 2011
Monitor dechu doporučuju! Taky jsem měla velké dilema při druhém těhotenství, jestli ho pořídit, když dcerka se bez něj obešla. Nakonec jsem ho koupila - pro klid duše 🙂 A jsem s ním 100% spokojená, používám ho každou noc... a už nám 2x houkal!!! Malý byl vždy naštěstí v pořádku, dýchal a spinkal... prostě se nadechl později...
Chůvičku v bytě nevím jestli využiješ. Tu bych asi nekupovala. Ovšem v RD je určitě potřeba 🙂
kacci
21. črc 2011
ahoj, s dvojčaty jsem měla chůvičku i monitor, monitory jsem přestala zapínat během druhého měsíce (zapomínala jsem vypínat a pak měla stresy při dobíhání🙂).Chůvičku jsme využili pokud jsme se dívali večer v obýváku na televizi a děti už byli v postýlkách. Jak začli lézt po bytě (kolem 10 měsíce), tak nejmilejší činnost bylo stahovat ji za šňůru z okenního parapetu a dlouho už nevydržela.
Pro Marečka jsem si pořídila taky oboje, monitor jsem používala jen pár dnů, nevím, nějak jsem si nezvykla, chůvička nám nefunguje pro velkou vzdálenost o ložnice do obýváku (několik zdí a asi 20 metrů), ale malý je celý den v postýlce v obýváku i večer ho tam ukládáme a teprve až jdeme spát, tak ho přeneseme s sebou do ložnice.

Začni psát odpověď...

Odešli