Miminko dám večer do postýlky a cca hodinu pláče. Proč?

tytse
1. kvě 2016

jaké máte zkušenosti s večerním pláčem miminko je spokojené celý den cvičíme spinkáme procházkujem hrajeme si v 19:00 dám do postýlky a pláč cca 1hod proč?

anushka111
1. kvě 2016

Nechce být v postýlce samo, chce usínat s vámi, je to normální, záleží jen na vás jestli mu vyhovíte nebo ne 😉

ladyhacek
1. kvě 2016

@tytse já musím uspat a pak dát do postýlky - ale dělala jsem to tak od narození - usínal mi při kojení.
Jinak u nás také brečel - pomohlo posunout večerku - koupali jsem už v 17h v 18h už spal a budil se pěkně po 3-4h na kojení (to mu v roce zatím zůstalo ☹ )

klarisek29
1. kvě 2016

Přesně jak píše anushka111, miminko chce usínat s Vámi 🙂 Malý nám to dělá taky. Ale já ho chci mít u sebe, takže je problém vyřešen. Vy si musíte stanovit, jak to chcete mít nastavené 🙂

suzief
1. kvě 2016

Mě syn nebo kdy nebrečel, do 14 měsíců spal v postylce vedle nás v ložnici někdy s námi v posteli a poté už ve vlastním pokojíku, úplně bez problémů, asi to chce zkoušet a vychytat, kdy a na co je připravené a taky jaký má vek

bajana
1. kvě 2016

Koliky alebo prilis vela podnetov pocas dna, ktore nevie spracovat.

eficenka
1. kvě 2016

@tytse
zkuste si spolu lehnout do postele, ty nahoře bez, ono třeba jen v plence, usne u tvého tepla, jak na to bylo zvyklé z bříška.
dítě k samostatnému spánku musí dozrát...

barulina
1. kvě 2016

Podle me je presycen zazitky z dne. Zkuste uspavat driv

iveta93
1. kvě 2016

S námi spala do 3 měsíců v posteli. Postylku odmítala i kdyz jsem ji lupsala na ruce. Zkuste ho vzít k Vám. Věčně s Vámi spát nebude a ani se nemusíte bát ze by jste ho zalehla . 🙂

rakysaly
26. kvě 2016

Nevim,koik mimcu je ale u nás to byly kolíky a později se chtělo hodně napapat na noc a kojení ji nestačilo. Jsem vždy nakojila a dokrmila pak odstrikanym a pohoda.

rainbow_x
26. kvě 2016

U nás to bylo bříško, každý večer od 20:00 do 23:00, pomohlo houpání na míči a tím jak ho pak přestalo bolet bříško, tak už i chtěl spát v klidu ve své postýlce. Je teda ale pravda, že ji mám hned vedle postele, ale bočnice mezi námi je,.

marta88
26. kvě 2016

U nás to bylo tím,že nemohla zabrat.Moc podnětů během dne,přetažení...nevím,prostě nemohla usnout a čím dýl jí to nešlo tím byla ospalejší a mrzutější.Nechala jsem jí usínat na rozloženém gauči v obýváku,při tlumené televizi a bežném ruchu,pak přenáším do postýlky.Vím že to není ideální ale zatím to tak funguje...