Mít či nemít třetí dítě?

krendulacka
3. srp 2013

Maminky ,mám otázku mít čí nemít třetí dítě ?? Manžel chce ,syn 7 by taky chtěl. Mám 7.letého syna a 2letou dceru . Nevím si rady zda jit do dalšího miminka nebo ne ,poradTe nebo jen okomentujte .Jake to je mít 3 děti ?? Moc moc děkuji 😉

tamarakralova
17. dub 2021

@kacatko5 Ctu, že se třetímu muž bránil - ale dle profilu tři dětátka máš. Takže se ti povedlo přemluvit, nebo osud? 🙂

dixi86
17. dub 2021

Záleží na mnoha aspektech, pokud oba chcete, resp. nejste zarytý odpůrce a manžel chce...finančně zvládnete, fyzicky a psychicky též...já mám dva divočáky, vždy jsem chtěla 4děti(velkou rodinu). Nyní jsem ráda za dvě vymodlené děti, i když to třetí bych brala také, byt by to bylo po všech stránkách náročné. Ale skočila mi do toho vážná nemoc, takže rozhodla za mne. Být zdravá a manžel by nebyl proti, cestu si k nám další najde.

kacatko5
18. dub 2021

@tamarakralova Nakonec si k nám třetí dítko našlo cestu samo. Ke dvěma klukům holčička, takže můj sen je 100% vyplněný ❤️ Kluci mají teď 9 a 7 let, malá bude mít na začátku května 3 roky. Jsou prima smečka, myslím, že to zvládáme skvěle. Malá je hodně učenlivá a přizpůsobivá, bráškové jsou pro ni skvělý hnací motor, takže je ve všem docela napřed oproti svému věku. Kluci ji milují a ona je a tatínka má malá slečna omotaného kolem prstu 😁❤️ Jsme všichni moc rádi, že ji máme 😊