Mrňousek se začal "fackovat". Máte zkušenost?

mysulka
19. led 2009

Ahoj mamky, mám s malým problémek, chudinka se mi začal sám fackovat, a jakou si dokáže natáhnou 😢 Nikdy u nás neviděl ani jednu facku, dostává občas plácnutí na plenku a nebo na ručičku, když provede něco, co mu třeba 5x zakážu, ale opravdu nic hroznýho.

Od porodu se léčíme na hyperaktivitu, měli jsme vnitřní napětí, ale v okolí neznám většího flegmouška 😀 než je náš malej.

nemáte s tím někdo zkušenosti?

Je nám rok a naše prabába ho tedy učí takový ten vojenský pozdrav, tak nevím, zda to nemá být ono a on to jen trochu víc prožívá, ale perdu si dá, že se občas divím, že druhou nevezme o zem.

Mám hlavně hrůzu,aby se nám nevrátilo zase to napětí, už to bylo OK 😎

Děkuju za zkušenosti 🙂

lada82
20. led 2009

ahoj, je to zvlastni... snad napodobuje ten pozdrav 🙂
nas mrnous se obcas sam placa do hlavicky, kdyz se predtim uhodil treba o nabytek, tak mi to pak takto ukazuje, ze ho to boli a tak, ale fackovani to neni...
drzim palce, urcite to neni nic zavazneho

winifred
20. led 2009

ahoj tak můj malý to dělá taky ,ale naštěstí ne často.A jak mu řeknu že to nemá dělat tak se na mě dívá jako kdybych byla z jiné planety,ale za chvilku přestane 😉
Tak sand u tebe to bude jenom nějaká etapaeho vývoje

mysulka
autor
21. led 2009

To my ho to taky nenecháme dělat, ale když jsem mu to včera zakazovala celý den, tak se začal bouchat ovladačem 😠

Taky mě už napadlo, jestli ho třeba ta šešulka nebolí, nebo třeba nemá vodu v ouškách, ale fakt nevím, jinak je normální živel, fakt nevím, co s tím, dneska trochu polevil, tak snad už toho nechá, jen to byl nový pohyb 😖

Jen doufám, že to nebude epi, včera se mi začl do toho ještě jakoby oklepávat ☹ Tuhle diagnozu ještě v rodině nemáme, asi jedinou 😒

eppik.m
22. led 2009

mysulka: mně se Míša začal fackovat kolem 10tého měsíce, kdy se nám hodně rozběhlo růst zoubků, (osum najednou!) asi ho to bolí tak si vždy dá pořádnou ťafku do frňáku a pak si jěště projede po nosu a pusince 😉 nevím kolik už máte zubů ale třeba vám jdou další ... 😉 16-20.m - špičáky, 12-16.m - první stoličky, 20-30.m - druhé stoličky