Mrzuté dieťatko, čím to môže byť?

kacennnka
11. říj 2014

Dievcata, ja zacinam byt celkom zufala... Natalka ma 6 mesiacov, bola usmievave dietatko, pokojna, zahrala sa aj sama...alee od zaciatku tyzdna ako vymenena .... moje zlate usmievave dievcatko mi niekto vymenil...cele dni je nervozna, casto place aj ked lezi aj ked je na rukach, hracky ju zaujimaju iba chvili a zase zacne plakat alebo mrncat ... je strasne unavena, uz po hodinke ako vstane si zacne suchat ocka a ma ich cervene. V postielke ked zaspava tak sa strasne prehadzuje zo strany na stranu,uplne sebou hadze... dva dni mala aj teplotku 37,5 teraz uz 3 dni nema ale je cim dalej horsia... myslela som, ze by to boli zubky ale zatial stale nic.. nema ani opuchnute dasienka... neviete cim to moze byt? Momentalne sme do stredy na Slovensku, tak nemozem ist ani k doktorke

lucieandrlova
11. říj 2014

Já jsem taky myslela ty zuby... Zkuste jí dát kousátko. Pokud se trochu uklidní, jsou to zuby.
Já jsem u dcery nikdy nepoznala, že jí roste zub... Jen podle teplot, nervozity, změny v chování, hodně slinila a pořád něco kousala...
Pokud by to byla viróza, už by měla další příznaky - rýma, kašel, průjem...
Taky to může být ze změny prostředí. Většina miminek má ráda prostředí, na které je zvyklé a ze změny jsou špatné...

dezyre
11. říj 2014

@kacennnka já bych se přikláněla taky k zoubkům, anebo, nebyly jste na očkování? Popravdě bych se třeba ani nebála jí dát na sklidnění Nurofen, třeba na noc, aby se sklidnila a vyspala bez bolestí.

mandala
11. říj 2014

Můžou to být zuby, náš malý má teploty každou chvíli a trvalo mi, než mi došlo, že je to k zubům. Mimo to plačtivý, protivný, v noci nespí, pořád se chce chovat, strká cokoli do pusy, hodněslintá. Zkus kouknout i na horní dásně, nám první zub vylezl taky nahoře.