• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může se masox nebo bujón dát 17ti mesíčnímu dítěti?

27. srpna 2009 
andy-taky si myslím,že tyhle bio budou v jiném složení,než ty obyč,ale já jsem si už zvykla děla polévky bez toho,tak raději u toho zatím zůstaneme,jinak dík :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš zač! I bez toho to samozřejmě jde, spíše mi přijde, že u vývarů záleží na mase, z jakého se vaří... Myslím jeho kvalitu...
Jinak to jsi mne překvapila, že nejhorší éčka jsou i v gumových bonbonech... A to si člověk myslí, že želé je na kosti... Aspoň Haribo bonbónky...
25. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás musím dochutit vždycky aspoň tou zdravitou,nebo třeba když vařím špagety tak tam kostku bujonu hodím,má to lepší chuť(ale to teda spíš pro mě a manžu) gumový bonbony malá nikdy neměla takže sem moc nezkoumala,ale já je v těhotenství zbožňovala :grinning:
25. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bio bujony bez glutamátů jsou myslím v pohodě, dělá je třeba Vitana, já je ale používám taky minimálně, raději vývar, masový nebo zeleninový a trochu soli nebo solčanky, vegetu taky už nepoužíváme.
25. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a lenkazdenek to vystihla přesně - má to lepší chut pro manžu a pro mě - takže pokud se nám zdá vývar bez bujonu mdlý a slabý, tak dítěti to vůbec nevadí, pokud už teda není na slanou chuť zvyklé, což by si mělo právě zvykat co nejméně. A není problém nejdřív odlít trochu "mdlé" polívky pro malého a zbytek si dochutíme pro sebe s manžou, jak chceme. Vařím tak i brambory, rýži, těstoviny - vše bez soli a my si dochutíme až na talíři.
25. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bio, proč tak zhurta? ani já nemám kolem sebe žádné choré matky, naopak spíš ženský, co sportujou, jedí přiměřeně, zdravě - ale ne bez občasného "hříchu" :grinning: :grinning: , děti máme v pohodě a ani já sama nemám tuktuk nic z toho, čím strašíš. jíme podle sebe, tak jak nám to vyhovuje - a budou tak jíst i naše děti. nevařím českou kuchyni v pravém slova smyslu, nedělám knedlíky, nepeču moučníky, nekořeníme extrémně, vyhýbám se co to jde škodlivým přísadám - glutaman a spol, maggi atd. ale na druhou stranu když jsme na výletě, zmrzlina je mnam.

nemusíš se pohoršovat,žijeme dneska a tady.

Kupuju na dochucení Solčanku v prodejně zdravé výživy, používám ji minimálně.
25. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se zastat bio, to byla reakce na to, co napsala tomasek06, že bio jsou kraviny......... (viz 1. stránka). Musím říct že s ní souhlasím, dneska je strašně alergií, neplodnosti a dalších civilizačních chorob možná právě proto, že naše mámy a babičky si s těmahle "kravinama" nelámali hlavu. Ale ono se to tehdy vůbec nevědělo že to může nějak škodit. Takže když to teď víme, tak se tomu taky radši vyhýbám.
26. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používám bujony natur od vitany nebo ty z DM. Prostě bez glutamátu. Začala jsem, až s malým. Dřív jsem to neřešila. Je fakt, že např. masox dává takovou typickou chuť. Takže jsme si museli trochu zvykat. :slight_smile: Moje mamka je masoxová - když sní něco bez masoxu, tak je to pro ni hnus. Dává ho i do špenátu. Když jsem do kmínové polévky použila svůj, tak řekla, že je to hnusný a nemá to tu chuť. :sweat_smile:
Jinak "hříchy" taky máme: např. teď vlétě dostane malej ochutnat ze zmrzky apod. Ale řekla bych, že sto pro bez éček se těžko dá žít - jsou všude. I ve velké části pečiva.
27. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vařím bez bujónu.Dělám silný vývar z masa a zeleniny a ten si dle potřeby zamrazím na menší části.To pak využiju na polévky a omáčky
27. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek