Náhlé změny nálady u miminka. Máte to taky tak?

jasminy
30. led 2011

Poslední týden se mění nálada u mé holčičky z minuty na minutu. Začne najednou plakat, spíš řvát a nejde utišit. Hned na to se uklidní a usmívá se a chechtá. A pak zase...I když je přebalená, nakrmená, má odříhnuto. Chuť k jídlu má taky a velkou... Máte to někdo taky tak? Co s tím?

kubaka
30. led 2011

No nic 😅 😅 😅 co by - mimina žijí okamžikem - něco jí přelítne přes nosánek, svět je najenou zlý, pak se máma usměje a svět je nejlepší místo k žití.
Nebo jí bolí bříško, chvíli má nadýmání, křeč , jakmile přejde, tak se zase chechtá. To je tak asi jediné prozaické vysvětlení. Myslím dokonce, že marián to dělal taky - prostě křeč, ječel a pak byl jak sluníčko. 🙂

sussanah
30. led 2011

my jsme to mivali taky, ale u nas byl prolem reflux, takze ho proste palila zaha, bolelo brisko apod. Poradit snad jen jedno, chovat, chovat a chovat a vydrzet, bude lip 🙂 Pokud by to zacalo byt extremni, tak bych se mozna zminila doktorce, jestli nemuze byt nejaky zdravotni problem, ale pokud normalne ji, spi a prospiva, tak to s nejvetsi pravdepodobnost prejde. Takovych obdobi holt jeste bude hodne 😉

luciska83
31. led 2011

Ahojky, my máme momentálně stejný problém. Malej má 5 měs. chvílemi křičí a za vteřinku je zase vysmátý. Myslím, že u nás je to vážně bolení. Protože se kroutí a tlačí. Když ho vezmu do náruče přestane, tím se to ale zkomplikovalo, protože už nošení vyžaduje. Jen doufám, že to brzy přejde, protože vidět svoje mimi nespokojené, to se mi opravdu nelíbí.

marton
31. led 2011

Jo,jo jsou to mimina a mají vše tzv. v jednom pytlíčku 🙂 .Hlavně že nepláče pořád a pěkně prospívá.Tuším,že právě ten třetí měsíc je náročnější.Naši kluci zase stávkovali s jídlem.Přešlo to 🙂 .A jak píše Luciska83.Většinou je za vším bolení bříška a prdíky.Já vždy kluky rozbalím na posteli a bavíme se.Oni kopou,nebrečí a je fajn.Tak hodně trpělivosti 🙂 .