2měsíční holčička pláče v kočárku, máte stejný problém?

ladako
10. led 2017

Mam 2mes. holcicku, kdyz ji teple obleknu a dam do kocarku zacne hodne plakat a nejde utisit,trva to nekdy cca 20min., nekdy jdu radeji domu, nechci ji trapit. Nevim,co s tim. Nemate nektera stejny problem?

elinkal
10. led 2017

No nas musi mit dudlik, bez nej bychom si netroufli vystrcit paty...

themis
10. led 2017

U nás pomohlo nošení v šátku místo kočáru. Takhle malé miminko prostě chce být u mámy 😊

janiikas
10. led 2017

mám to se synem stejně, narodil se v létě a pořád v kočáru řval, zjistila jsem že mu vadí čepice, když ji neměl byl v pohodě 🙂 teď v zimě je to horší, nesnáší oblékání a většinou v kočárku řve dokud neusne. Radši ho pak nosím v nosítku, tam celkem brzo usne a je klid 🙂

ladako
autor
10. led 2017

@janiikas cepici to u nas zacina,a to ma takovou hebouckou. Nositko mam,ale az od 3.mesice.

pajula123
10. led 2017

Syn jako miminko kocar toleroval jen na spani,tj.vyrazit ven v dobe ocekavaneho spanku a v dobe ocekavaneho probuzeni uz byt u baraku,jinak sileny rev. Protoze mi v nem spal max. 40 minut,radeji jsem pak nekolik mesicu chodila ven s manducou misto kocarku. Kocar vzal na milost az ve chvili,kdy jsme poridili sportak a zacal jezdit v sede. Mnohokrat jsem od ruznych lidi slysela,ze deti miluji kocarek,no evidentne to neplati pro kazde dite. 🙂

lv
10. led 2017

@pajula123 u nás to samé, na spaní. Jezdila jsem na čas spaní, vypočtené na minuty, abychom byly doma. Později, až seděla to šlo. Jo a pomáhalo mít sklopenou boudu, koukala na stromy, cokoliv zeleného (ehm, teď to není).

syrinxka
10. led 2017

U nás taky kočárek není moc oblíbený a ani nebyl. Myslela jsem že se to zlepší ve sporťáku, ale taky je tam ochotna vydržet jen určitou dobu. Když už se jí v něm podaří usnout, tak nemůžu vlízt ani nikam do obchodu protože jakmile se změní hluk, teplota apd. tak se hned probudí a když není vyspaná řve jak na lesy a už neusne. Těším se až kočárek nebudem potřebovat vůbec :D

agar
10. led 2017

Šátek nebo nosítko. Dcera byla to samé, do 8. měsíců výhradně nošená, pak sem tam vzala na milost sporťák. Teď v 18ti měsících ve sporťáku bez problémů, ale už chce hodně chodit, tak si zase stěžuje, a to i na nošení 🙂.

janiikas
10. led 2017

@ladako taky jsem dávala heboučké čepice, tenké, ale jak měl něco na hlavě bylo zle, jen kapuci vzal na milost, ale teď v zimě je to horší.. on má aj na hlavě docela suchou kůži, která ho často svědí, tak možná je to tím :-/

dvojka
10. led 2017

První dcera v kočárku řvala taky,pomohlo až když se sama posadila 🙂 .Druhou jsem nosila raději v šátku 🙂

soyevita
10. led 2017

@ladako U nás to bylo stejné,až tak kolem 3měsíce jí kočárek přestal vadit,ale musela být stažená bouda,aby mohla koukat na stromy.Teď je jí 5měsíců a je to v pohodě,některé čepice hlavně ty teplé nemá ráda.Tak se zlobí,než vyjedeme.Ale pak už je do dobré a někdy v něm vydrží dlouho

calabasa
11. led 2017

U nás taky . Starší začala asi v 6 nedělích plakat a vzala kočár na milost až se sezením. Nosila jsem ji tedy v šátku/ nosítku. Mladší to samé, zkusila jsem s ní vjet na náměstí s drobnou kostkou a řev. Takže se taky nosila a pokládala jsem ji do kocarku až spící.

radmala
15. led 2017

Nase dcera plakaka v kocarku uz od prvni vychazky,nikdy se to nezlomilo a na duvod jsme neprisli. Ted ma 19 mesicu a kocar toleruje jen po nejakou dobu.

hannah84
15. led 2017

Mala tez řvala,ale nebylo to tak hrozné,ale jak řvala,tak jsem ji kolem hlavy dala smoanou deku a cítila se lépe a byla vklidu- já mela prostor,tak se ji to nelíbilo.

hannah84
15. led 2017

Zmotanou deku 😊