• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nemaskuju dceři dudlíkem hlad, žízeň? Nedá bez něj ránu

22. prosince 2008 
autor
gedgitka: fiha tak to je sila s tou 29 letou :astonished: :astonished: to je fakt mozny jo?? :zipper_mouth:
17. pro 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin: já bych byla v klidu koukám na profil a je jí kouda přes rok, vydrž za chvilku pochopí, že se daj do pusi dávat lepší věci a ještě ráda ho s Tebou smění za něco mňam :grinning: :wink:
17. pro 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisounek: no asik jo já ji neviděla, páč jsem s ní v pelechu nebyla, ale kámoš by mi nelhal byl z toho vedle, ale styděl se jí na to prý zeptat, ale mě to pobavilo :sweat_smile:
17. pro 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedgitka: tak jestli u nás zabere něco k jídlu silně pochybuju :sweat_smile:
17. pro 2008 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin: nemyslím jídlo, ale třeba nějakou mlsku, já takhle uplatila kámošky prcka, ona mu řekla že mám přijít ale že nedonesu gumídky když budu vědět že dudal a on si pak třeba týden dudáka raděj nevzal až prý jak jsem vypadla ale byl to začátek zkusili jsme to asi 2-3x pak už ho očůrala ona sama mmiloval jogurty s těma lentilkama a nebo křupkama ve víčku a tak směńovaliza dudlík a asi do 3-4 měsíců byl bez dudláka, ale na každý mimčo zabere něco jinýho sorry za hrubky a čárky dráček se vzbudil ařádí mi na klíně tak datluju jednou rukou :grinning:
17. pro 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedgitka: no jídla a mlska jsou u nás za trest :sweat_smile: :sweat_smile: to asi nezabere... :sweat_smile: tak zatim to moc neřešim...ještě není tak velkej strašně :sweat_smile:
17. pro 2008 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyk říkám dej tomu čas je to ještě mrně tohle bylo spíš tak jakopro srandu jak jsou některé děti už tak malé vyčůrané :grinning:
17. pro 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miriam je s tim dudlikem strasnej trapak. Z pusy ho vubec nevynda a vzhledem k jejimu veku uz to neni moc dobry. Jakmile ji ho nasilim vyndam, tak rve a kdyz ho nekde vyplivne sama kvuli jidlu nebo podobne, tak ho okamzite hleda a porad jenom "Kde jeee, kde jeee?" a neprestane, dokud ji ho nedam.

Jsme vzydcky vsude jediny s dudlikem a uz me s tim dost stve.
17. pro 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj taky jsme vsude s dudlikem snad jediny chodime do virivky a dokonce i tak musime s kytickou, ikdyz ji nekolikrat vyplivne narve si tam pest a voda ji teda v tu chvili fakt nebere :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hmm ale taky me to nebavi, no co se da ale delat ze?? :fearful:
17. pro 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lisounek: ty mas jeste drobecka, u toho se to toleruje. Kdyz non stop duda rok a pul stary dite, tak uz je to trochu trapny. :wink:
17. pro 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
anatanka: a malá ho hledá? :confused: U nás jako dobrý, pokud ho nevidí..tak je v poho..ale kdyby ho měl volně k dispozici..tak taky dudá nonstop :sweat_smile:
17. pro 2008 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anatanka: no jsem na nas zvedava za rok teda :confused: a co treba rict ze ho odnesly certi nebo tak neco?? to funguje u jedne nasi zname a holcicka se s tim proste smirila a konec..no ale sama si neumim predstavit co bych delala :fearful:
17. pro 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dlouho nebyl cas a koukam ze obecne to tu pred Vanoci vcelku vazne, coz chapu :sweat_smile: ...co se tyce dudliku tak jsem se chtela zeptat, jak Vase deti zvladaji kdyz jim v noci vypadne...ta nase totiz uplne besni zacne rozhazovat rukama a uplne cela plasi, ze ho nema...nahazuju ho a moc me to nebavi..musi fakt spat tvrde, aby si nevsimla, ze ho nema.....a usinani je posledni dobou taky neco..je ospala a chce spat hudra si v postylce a samo hybe dudlem, ktery neustale vypadava...uz je to fakt silenyyy :frowning2: pak teda usne ale pak se treba jeste tak 2x vzbudi a hulaka, protoze samo nema dudel :pensive:
22. pro 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lisounek: ahojky, tak mi naštěstí s dudlem takovej problém nemáme, malýmu ho dám cumlat, když je nevrlej a pláče a na usnutí, ale přes den, když si hraje, tak ho ani nevyžaduje a v noci, když mu vypadne dám ho stranou, vrátím mu ho do papulky jen, když se hodně vrtí a nemůže usnout, což bývá málokdy, jinak nee a taky ho nějak nevyžaduje, že by se vzbudil a řičel, že bez dudu neusne, dokonce si hotahá, už asi 5 týdnů sám z pusy a asi týden zvládá si ho, pak do pusy i nacpat zpět, je sranda ho u toho pozorovat, takže mi jsem na dudlu zatím nezávisláci :slight_smile:
22. pro 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek