• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
@spark hezkyyy :grinning: :grinning: :grinning: a nebo to už rovnou Adolf Vobr :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Adolf Vobr :grinning: :grinning: chudak malej..ale Vobr je prijmeni trosku na prd, s tim neco skombinovat nebude lehky..
2. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamoska ma chlapecka taky Karima jako ja a ted dala holcicce jmeno Karin :unamused:
no nevim, sourozenci Karim a Karin..
uz ted se nam to v telefonu plete, ptam se (v anglictine bez sklonovani) na Karin a ona mi odovi, co dela Karim :confounded:
2. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen Lussyen, ano, v egypte vzdycky prebira dite jmena jen z tatinkovy strany. Manzelka si normalne nebere zadny manzelovo prijmeni jako u nas, zase si nechava jmena po svem tatinkovi, dedovi a pradedovi. Muj muz naopak chtel a byl rad, ze si jmeno zmenim.
2. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “osobní údaje a důvody”
@eshta a s inteligencí našich úředníků by to bylo na prášky :grinning: :grinning:
2. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka to teda jo :grinning: a resit neco s urednikama v Egypte? Tak to by bylo na masli.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proto je pro me a hlavne pro kluky jednodussi, ze maji typicky arabsky jmena, ktery se lehko prepisou do arabstiny, protoze tam fakt nevite, na jakyho vola na uradech narazite..
2. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eshta to je tak všude. Já nevím že ti úředníci jsou tak vygumnutí..jestli mají co měsíc speciální školení na to nebo co..
2. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,prosím o radu :slight_smile: Pokud jsem si vybrala pro miminko jméno, který není v kalendáři, musím to mít povolený od někud,třeba z matriky???Nebo co s tím???? :fearful: Konkrétně se jedná o jméno DENIEL, nikde jsem to ani nenašla,tak nevím,jestli to třeba není blbost nebo jestli to vůbec existuje a jestli bych je mohla použít??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Poraďte prosím.... :slight_smile: Díky
2. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: U nás je to se jménem velká krize. Na holku to měl tatík jasné hned, prostě Barbora a hotovo. No jo, ale ultrazvuk nám ukázal pindíka ( při každé kontrole se ptám, jestli tam ten pindík pořád je ) a problém byl na světě. Na kluka rostě žádné jméno nemáme. Na ničem se neshodnem. Nakonec malému manžel říká Kami ( po sobě ... jmenuje se Kamil ), ale s příjmením se mi to nelíbí ... KamiL Lučný. Tak mu prozatím říkáme bobíšek nebo bobíš :slight_smile:
2. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mildret - ahoj. Já se koukala do knížky co mám doma od M. Knappové a varianta jména Daniel tam samozřejmě je. Akorát pokud chceš vyloženě Deniel, tak to tu není. Možnosti jsou pouze: Daniel, Danny, Danijel, Dániel, Daniele, Daniil, Danail. Víc bohužel ne. Tak snad jsem ti alespoň trochu pomohla.
2. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí

@mildret Ahoj! U prvniho synka jsem se nikde nikoho neptala a dala jmeno K. (manzel je ale cizinec). Matrika mi zadny problem nedelala, rodny list mi vystavili v poho.
Ale nevim, jak to je, kdyz jsou oba rodice Cesi a vybirate variaci urciteho jmena. Asi ti nic neporadim, mozna bych si pro klid duse brnkla na matriku, ktera spada pod nemocnici, ve ktere budes rodit.
2. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mildret Tobias taky není v kalendáři...ale teda bude od loňska :slight_smile:
2. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mildret zavolej si na matriku v miste kde budes rodit a zeptej se,ale jestli to neni v knizce od Knappove,tak musis prokazat,ze to jmeno nekde jinde existuje a je tam zapsany :wink:
jinak jak se tu hlasovalo,tak jsem taky pro Robina,je to krasny jmeno a taky ho mam v zaloze na priste :sunglasses:
2. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mildret holky poradily...vycerpavajici odpoved :slight_smile: Opravdu na matrice Ti povi...Deniel zni ale moc zajimave, ja byt urednici, problem Ti nedelam :grinning: Libi se mi, tak drzim palce, at projde :wink:
2. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mildret myslím, že problém vůbec nebude, jméno existuje, tak ti to projde bez problémů :wink:
2. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda Barborku jsem mela kdysi taky oblibenou :slight_smile: S tim Kamilem bych si to ale rozmyslela, i kdyz by to bylo po tatinkovi :wink:
2. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek
@mildret no tak to je parada :slight_smile: je to doma :slight_smile: a ja si tohle moc hezky jmeno necham do zalohy, pokud by se nam i napodruhy povedl chlapecek :dizzy_face: :wink:
2. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen No já se tomu bráním, mě se totiž to jméno samotné nelíbí. Jen teda nevím, jak budem bobíškovi říkat až se narodí :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda zatim mate jeste par tydnu cas...vemte knizku a to by bylo, abyste neco nevybrali...ale na druhou stranu zadny zbytecny otaleni, at fakt nemate v porodnici bobiska :grinning: To byste byli hodne originalni :grinning: :wink:
2. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen no když vezmu v potaz tu dobu, co víme, že je to kluk a pořád nemáme jméno...tak toho času už moc nemáme. Asi budem opravdu jediní s takovým jménem :grinning:
2. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda a tak jaké jméno si představuješ ty???
2. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda no dobre, zadny vybrany nemate, ale Tobe se urcite nejaky libi :wink: Tak sem s nima, my Ti s holkama pomuzeme vybrat a tatu postavis pred hotovou vec :grinning: Kluka vyberas Ty, priste, az to bude ta holcicka, tak da tu svou Barborku :grinning: :wink:
2. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Michal byl moje prvni laska :slight_smile: Takova ta krasna platonicka, kdy mi ke stesti stacilo potkat ho na chodbe ve skole a mit pocit, ze se na me aspon koutkem oka koukl :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já totiž sama nevím ... Filip, Tomáš, Vašek, Vojta, Vítek, Roman
2. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen mamka to zas dneska hrotila a furt at dám Tobiase, tak jsem ji řekla at mi stím dá chvilku pokoj nebo to jméno začnu nesnášet :grinning: :grinning: :grinning: horší že už i dcerka do mě začíná hučet :grinning: :grinning: prostě rodinný pozdrvižení :grinning:
2. říj 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda tak já hlasuju pro Vojtu každopádně :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mě se asi žádné jméno na kluka nelíbí :pensive: :pensive:
2. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka koukam, ze mate o zabavu postarano :grinning: No do prosince casu dost :grinning: Urcite ale nakonec vyberete dobre a vsicni budou spokojeni :wink: Poradit si nechej, ale ukecat se urcite ne :grinning: Hlavne pozor na Natalku...deti jsou miloucky a byvaji hodne originalni...moje kamaradka cekala druhyho chlapecka a toho starsiho Kubika se ptala, jak by chtel, aby se braska jmenoval...a on na to, ze Kacenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ne a ne si to nechat vymluvit :grinning: nakonec neprosel ani jirik, kteryho chtel tata a maji Tobiaska :grinning:
2. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda Filip, Tomas, Vojta...ja davam tyhle tri :wink:
2. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda :grinning: tak to se Ti bude muset zalibit :grinning:
2. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek