• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
Ahojky holky, taky jsem chtěla nějaké netradiční jméno, ale nakonec mi prošel jen Kryštof, ono k příjmení Chejlava toho moc nejde. :wink:
Spark - Mikuláš je pěkné jméno a my dokonce máme jednoho v rodině, už je plnoletý a nkdy s tím neměl problém, říkali jsme mu Mikulda :grinning: .
Jinak s tím Podolím, už je to sice 3 roky, ale když ségra rodila, tak měla na tom papíře o jméně, jména dvě Patrik a Petr (nějak se nemohli rozhodnout), na porodním sále se tedy nakonec rozhodla pro Petříka. No a nakonec je prcek Tomášek!!! :grinning: :grinning: :grinning: Po prvním dni co byl na světě zjistila, že jí to nějak nejde přes pusu a tak to změnila na jméno které stejně od začátku chtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Úplně bez problému, sestřičky se jí jen ptali, jestli už si je opravdu jistá a pro RL si musela tedy dojet pak na matriku. :wink:
5. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poletucha ,je dekujem....no manzel je uplne uneseny z neho..a v CR na to nejsou moc zvyknuty,takze porad slychame co to je za jmeno,vzdyt to je jak na holku atd.,ale ja je vzdy trochu uzemnim a je to....
jinak jmeno LEV je v prekladu i nas syn Lenny podle anglickych studii a je to od slova nebo teda jmena Leonard... :dizzy_face: ale divim se ze jim to v CR povoli,protoze my bychom tam uz meli velky problem s tim nasim...
6. říj 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kri děkuju :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@med informace o matrice v podoli jsou tady: http://www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-5-114 , na hlavni strance je to sekce nemocnicni matrika.
A tohle je okopirovany z te jejich stranky.
Vážené nastávající maminky,
dotazník na jméno dítěte (pdf, rtf) obdržíte při první návštěvě v kartotéce v našem ústavu. Vámi vyplněný dotazník na jméno dítěte, podepsaný oběma rodiči, odevzdáte společně s příslušnými doklady (oddací list - může být i kopie, určení otcovství, rodný list) alespoň tři týdny, možno i dříve (např. vícečetné porody) před předpokládaným termínem porodu v přijímací kanceláři.
6. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrabe Ahá díky. Ty si teda vymýšlej blbosti :slight_smile:)
6. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se líbí Endy nebo Andy,stejně jako Andreas,ale doma by mi to neprošlo, tak jsem ráda, že na holce jsme se schodli a máme ,,klasickou" Simču :grinning:
6. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko nemeli byste problem ani v CR, je jich tam uz nekolik :wink: Ja se taky bala s Dannym,ale uplne v pohode,no a na lidi kaslu :sunglasses:
Jinak ja v Podoli vyplnila ten papir kdyz jsem lezela na rizikovym,ale stejne pak za mnou prisly matrikarky na JIPku a vyplnovalo se to znova,takze bych byla v klidu a napsala tam cokoliv a pak se rozhodnete :wink:
6. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poletucha ,to je bomba,ze uz jsou i v CR......
6. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 tak to jsi první co mi říká že má v okolí Robina :slight_smile:
7. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka jednomu je dokonce asi 16, ale je takovej vychrtlej, na jezka, vysokej, moc se to k nemu nehodi :slight_smile:
7. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co je tu novýho? :grinning: :wink:
10. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen nějak nic čeče :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola ve spolek ... jak vidím, většina si dala pauzu s těma jménama :grinning: Včetně nás ... dneska jsme to opět řešili a jak jinak .. k ničemu jsme nedošli ... chjo... :frowning2:
11. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj.
Tak já už mám kluka doma a nakonec jsme dali Radima. :slight_smile:
14. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee no tak gratulace :slight_smile: :slight_smile: máš to tu nějak divně zapsané.... Radim 5 dnů a zároveň jsi v 41.tt :slight_smile:
14. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme Samuelka a je kouzelné.. Ale Damián je taky krásné. Určitě jak tady bylo už psáno, musí se hodit k přijmení. Nemyslim si, že by se mu měl někdo smát. Dnes jsou různá jména.
A to, jestli se rozhodneš obejít budoucího tatínka miminka nebo ne, to už ti nikdo nemůže poradit. To musíš vědět sama. Mně se taky líbilo spoustu jmen, ale vždy jsem to rozhodovala s manželem. Je to i jeho dítě. Tak držim pěsti a ať je rozhodování lehké.
23. říj 2010 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda tak už víte jak se bude jmenovat? :sunglasses:
28. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark achoooj :slight_smile: .... teda to je otázka... :grinning: Pořád nic.....prcek je fakt chudák, protože nemůžem nic najít :unamused:
28. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak podle mě je netradiční třeba Vladan, Marian, Oliver :wink:
28. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda :slight_smile: máte ještě pár dní....já porodila a sestra na manžu,tak jakpak se bude jmenovat tatínku? a manža tam běhal a hulákal já nevim! já nevim! měli jsme tři jmena,tak jsem řekla Radim a bylo. Prý se to jméno vyvrbí,když mrnouska uvidíš :slight_smile:
28. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to musel být pohled jak tam tvůj běhal a hulákal ... já nevím ! :grinning: :grinning: :grinning: U nás to asi taky tak dopadne :grinning: My už se dohrabali ke dvěma...ale pak jsem nad tím zase začala uvažovat a je jich zas o něco víc, tak nevím, které mám vybrat. Večer před spaním o tom debatujem , ale většinou usnem dřív než něco vymyslíme :slight_smile:
28. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda jméno mého manži prý tahali z klobouku :grinning: ..taky to jde :grinning:
28. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark :grinning: tak pokud to jde, asi zvolíme tuto variantu... takže zitra jdu koupit klobouk :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda neboj, u nas v porodce byla maminka, ktera se taky nemohla rozhodnout, cekala na porod. Po porodu, jak videla maleho, tak jedno jmeno vybrala. No a druhy den to zmenila, ze kdyz ho oslovovala, tak ji to k nemu nesedelo, takze jmeno prepsali a bylo, zadny stres :slight_smile: Hlavne by to melo byt asi predtim, nez prijde pani z matriky :wink:
28. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah dík za útěchu :slight_smile: jen jsem si myslela, že mě se tohle stát nemůže.Moje spolupracovnice když čekala druhého kluka, tak mu říkala skoro do porodu klokan,protože nemohli najít nejaké jméno....no a nakonec ho pojmenovala těsně před porodem :slight_smile:
28. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda klokan :grinning: a jak se ted jemnuje? Skypi? :grinning: :grinning:
29. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my hledali taky nějaké netradiční jméno pro kluka aby tak nebyl pojmenovaný každý a našli jsme - Maxim a už má skoro tři měsíce a široko v okolí je jedinej :slight_smile:
29. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek