• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
@coko.joko jeee a kdy má svátek????
4. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka ,podle mezinarodniho kalendare ho ma 6.listopadu a je to zkracenina od jmena Leonard :dizzy_face:
4. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Johan nebo Vavřinec? Me se hrozne libi Svatopluk. Mela jsem rozhodnuto: Svatopluk Čelikovský, to se mi libi, jenze neproslo, tak mame Eduarda. Neni nejak netradicni, spis ted trochu zapomenuty. Holcicku bych chtela Otýlii, taky neprosla, tak jsme meli psanou Rozitu, coz u me tedy nic moc.
4. říj 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 no koukám že já jsem s nějakým Tobiasem či RObinem úplný břídil :slight_smile:
4. říj 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé holky moc se omlouvám,že vám lezu do diskuze,ale myslete při výběru jména na své dítě.Snacha dala vnukovi jméno Lev,hrozné chudák chlapeček
4. říj 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Lenny je pěkný.Jak budete řešit svátek?
5. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarinek Lev :slight_smile: je hodně odvážný,to má asi na mysli Leo,že?
5. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka jak to? To jsou hezka jmena! Tobiase znam 2 a robiny 3. Je to ted celkem oblibeny. Ale moc hezky!

@jarinek lev je teda..no, jak mu rikaji?
5. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak mě furt volá tchýně,at si to s tim jmenem rozmyslíme.
Takže dámy,pište názor na jméno Mikuláš Kadlec. :wink: Nevim co jí na tom vadí))
5. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Eduard je taky docela pěkný jméno. Fakt trošku zapomenutý,ale já mam pocit,že se ty typický jmena ted vracejí.
5. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikuláš je krásný jméno :slight_smile: taky jsem ho chtěla, ale přítel zamít :( takže teď bojuju aspoň za Matyáše..tak uvídíme..
5. říj 2010 v 10:05  •  čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marrwenn díky, to potěší.
5. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark Mikulas je moc hezky, Miky. Koukam,ze ty budes mit miminko kazdou chvili! Kdy budes to jmeno hlasit na matrice? Ja jsem registrovana v Podoli a na matrice musim vyplnit papiry nejdele 3 tydny pred porodem.
5. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
spark: Mikuláš je moc hezký. Mikuláš Kadlec je uplně v pohodě, tak taky nechápu co se tchýni nezdá. Jestli s tím souhlasí manžel, tak ho dejte!
5. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikuláš Kadlec mi přijde úplně v pohodě a hezky to k sobě jde :slight_smile:. Edíka má kamarádka, je to hezký. Ovšem Lev je tedy...., divím se, že to na matrice prošlo, já být dítě, tak se tak jmenovat nechci :zipper_mouth:...
5. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky. Já se vždycky rozhodnu a pak mě někdo nahlodá))) manžel vymyslel Mikiho,takže to tak bude. :sunglasses:
5. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark ,budem ho slavit v listopadu 6.tak jak ho ma...teda koukam,ze za chvilku rodis,ale vsechny jmena jsou krasny,kdyz se pekne vyslovuji.....
5. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skoda, ze me nikdo z rodiny (ani partner) nepodporil ve Svatoplukovi. Svata je prece bezva na chlapa i na rostaka. Ach jo, musim se vic snazit :grinning: @spark Mikulas Kadlec. Uderny, pekne se to rika a Mikulas je moc pekny jmeno! Nevahejte!

@petrabe my na matrice hlasili jen prijmeni. Proc krestni? To se hlasi u porodu ne?
5. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 to je dobry vedet. ja myslela, ze chteji vedet i krestni,ale jsem v tehle vecech novacek.
5. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrabe ja myslela, ze to jsou zas nejaky novinky :wink:
prijmeni se musi nahlasit v pripade (jako te ten nas)ze nejste manzele. Jinak se dite bude jmenovat po tobe a pak ho musite prejmenovat.
5. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a krestni jmeno muzete dat jakekoli krome nazvu veci a dnu. Myslim...
5. říj 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 tak ted jsem koukala na web te Podolske porodnice a musim do toho dotazniku matriky vyplnit i to krestni jmeno ty 3 tydny predem. Je to velka porodnice tak toho mozna maji hodne. Nastesti jmena uz mam vymysleny nekolik let.
5. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrabe Já jsem vůbec nevěděla, že v Podolí se musí vyplňovat jméno 3 týdny dopředu... Co když si to ještě rozmyslíme??? My jsme ho poprvé vyplnili až na porodním sále, těsně před tím, než se malá narodila...
5. říj 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrabe já jsem to vůbec na jejich stránkách nenašla... :confused:
5. říj 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrabe fakt jo? To je zajimavy.. Ja rodila u Apolinare, tam tedy az na porodnim salu. To je teda narocny mit to 3 tydny dopredu.. :unamused:
5. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No říkají mu Leonek,je to celé divné.Jako kdyby jsme neměli dost krásných jmen je to jak Lev Nikolajevič Tolstoj.Teď je to v poho,ale až půjde do školy tak chudák kluk.Mě když se narodil před 22 lety syn a já dala Jakub tak mi můj otec řekl že mi za to jednou rozbije hubu a můj syn dá LEV
5. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
spark možná kdyby chtěla Leo tak dá Leoše.Moje snacha je celá divná ani nedala příjmení po otci.Tak můj vnuk se jmenuje Lev Skříšovský jen pro zajímavost aby jste byly v obraze
5. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarinek, to je vec nazoru. Ja myslim, ze osklivy jmeno neexistuje a pokud ano, Lev to urcite neni. Je to samozrejme v tyhle krajine netradicni, co vim ale jiste je fakt, ze vyjimecny jmeno muze v zivote prinyst velkou vyhodu stejne tak jako nevyhodu. Pokud ho rodina bude utvrzovat, jak vyjimecny jmeno dite ma (puvodem, predchudci, celkovym vyznamem, pribehem, proc se rodice tak rozhodli atd.) a pujde to navic ruku v ruce se spravnym sebevedomim nositele zvlastniho jmena, tak je to bingo a clovek ponese netradicni jmeno jiste s velkou pychou.
Pokud se ale odmala bude setkavat s usklebky, komolenim jmena a jeho neprijetim, tak je to samozrejme spatne. Nejhur se muze dat kdykoli prejmenovat, pokud by mu to delalo problemy. Nicmene lidi si zvyknou na vsechno a kdo vi, jestli za tech dalsich 22 let to nebude jmeno, nad kterym se nikdo nepozastavi...
5. říj 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 My jsme taky vážně uvažovali o Svatoplukovi :slight_smile:
5. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lev je teda docela silny kafe :unamused: ...ale v ang. podobe Leo by mi nevadilo

@coko.joko Lenny je krasny jmeno :dizzy_face: , my mame Dannyho...svatek ma na Daniela,ale my svatky teda vubec neresime.
5. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek