• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
@lusyen :grinning: :grinning: Možná se do jeho 18ctin dohodnem :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu chrupkat, dobrou :wink:
@nerreidda preju nejakej hezkej sen s hezkym jmenem :wink:
@kaaatinka Robin, Robin, Robin......................................... :dizzy_face: :wink:
2. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen dobrou a dík :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda zase se tu ukaz....neco vymyslime :wink: Ted me napada...co Matej? :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda Však co tak mu dejte Boba :slight_smile: :slight_smile:
@verusinek tak to mi spadl šutr :slight_smile: :slight_smile: ale já myslím že to rozseknu a bude vymalováno
našim jsem už pohrozila at to nechají plavat jinak se seknu a nepohnou se mnou, třeba se mi to ještě rozleží...a nebo to bude úplně jiné jméno.

Holky tak mě napadá..... co říkáte na Olivera? :grinning: :grinning: bych měla strach že mu budou říkat Pažoute :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen taky to u nás padlo a tak nějak odeznělo.... :wink:
@kaaatinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja mam toho Olivera prave s tim Pazoutem spojenyho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale Oliver jako jmeno se mi libi :slight_smile: jen jak by se rikalo malymu...Oliverku, Oliku?
2. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda no tak jsem to aspon zkusila :grinning:
2. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen no právě...Olíku to je dost divný....jak Alíku :grinning: :grinning: :grinning: no od tohodle opustíme myslím :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ted uz fakt dobrou, nebo tady budu sedet dalsi hodinu :grinning: :wink:
@lusyen :slight_smile: jj..dík...zkoušej dál :grinning:
@kaaatinka :grinning: to bude asi rozumny :grinning: kdyby se u nas nesklonovalo a nebyly zdrobneliny, myslim, ze by cloveku odpadla spousta starosti. plno jmen je moc hezkych a zajimavych, jak se ale clovek pusti do zdrobnelin a sklonovani, je po krase :grinning:
2. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka Oliver je moc krásný jméno.... a jinak teda nenechejte si do toho mluvit :wink: my si taky vyslechli plno řečí....
2. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda budu...ahoj :wink:
2. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen dobrouu :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusinek nenechám :slight_smile: právě proto jsem jim řekla at mi s tím dají pokoj na nějakou dobu. Ještě máme kupu času :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,díky za rady,moc mi pomohly,zkusím se teda zeptat na matrice a uvidím co mi na to řeknou tam,doufám,že to klapne :wink: :wink: Pak napíšu jak jsem dopadla,zatím se mějte a ještě jednou moc díky :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak DENIEL prošel,volala jsem na matriku a paní to v těch jejích papírech našla :sweat_smile: To jsem ani nečekala,ale je to super,mám hroznou radost :slight_smile: Díky všem a zatím se mějte... :wink:
4. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mildret parada...huraaaaaaa :slight_smile: vsak jsme taky drzely palce :wink: mate pro chlapecka moc hezky jmeno :slight_smile:
4. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka tak jak dnes? :grinning:
4. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda tak co, uz se ten vas prdolka v brisku nejak jmenuje? :grinning:
4. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde jste? Haloooo? :wink:
4. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tu. Trochu odbocim od tematu,chtela jsem se zeptat kdy vam zacalo rust brisko? Ja ted budu zacinat 16.tyden a porad kde nic tu nic. Mela jsem hrozny nevolnosti a porad mi neni moc dobre tak jsem zhubla o 4 kila. Snazim se ted vic jist a brisko porad nikde.
4. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen ahoooooj....no utnula jsem to takže říkáme že je to piškotek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@petrabe ahoj ..mě bříško vyskočilo až taky takhle pozdě..taky jsem prve zhubla asi 5 kilo a pak nic až kolem toho 16-17tt jsem postřehla že vyskočio :grinning:
4. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyen ahojík :slight_smile: jsme pořád tam,kde jsme byli...je to Bobíš :grinning: :grinning:
4. říj 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nerreidda dobréé tak vy budete Bobíškovat a mi Piškotkovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaaatinka takže nebudem jediní divní v ČR :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,pridavam se k vam,protoze my mame netradicni jmeno pro kluka a to je LENNY.... :dizzy_face:
4. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek