• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
23. kvě 2011 ve 20:57 • natka12
Uz stech jmen mam takovy neporadek v hlave ze vubec uz netusim,ktere se mi libi vic...pritel chce chlapecka Samuela,hodne vaham. :unamused:
27. kvě 2011 v 01:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2011 v 19:19 • terezmira
29. kvě 2011 v 09:38 • jachymek110
29. kvě 2011 v 10:20 • ibkocuruk
29. kvě 2011 v 10:21 • ibkocuruk
29. kvě 2011 v 10:23 • ibkocuruk
29. kvě 2011 ve 12:19 • mrazia09
Ahoj líbí se mi jméno Viktor, holky kdo ho máte doma, jak mu říkáte zdrobnělinou? Viktorku? Viki? Vikoušku :slight_smile: Myslím jako hlavně na miminko když se narodí později to už si dovedu představit mu říkat Vikine :grinning:
2. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme doma Mathiase... Chtěli jsme Matyáše, ale má to skoro každý, tak jsme to trochu odlišili. Říkáme mu Matýsku, Matesi, Máťo a samozřejmě Matihasi.
Pokud by byl druhý kluk, tak by to byl zřejmě Adrian, Alexandr nebo Viktor :slight_smile:
2. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona No a jak bys rikala Viktorovi?
2. čer 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@temperance Viktor je super jméno!! Mě se taky moc libílo, ale u manžela neprošlo...Když je malý, můžeš říkat Viky, Viktorku...a když je větší, tak se mi právě libí to, že se nemusí nijak zdrobňovat a přitom nepůsobí nějak hanlivě..Prostě Viktore :wink:
2. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@temperance Přesně jak píše Kalo :grinning:
2. čer 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas synovecek se jmenuje Sebastián Šulc :slight_smile: Mne se libi Albert, ale to mi manzel nepovoli, asi by to bylo jako obchod. :grinning: Zustaneme u starsich Vojta x Eliska.
2. čer 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@temperance Viktor je nejhezčí ve tvaru oslovení Viktor :wink: Pak se mi ještě celkem líbí oslovení Vik, Viki, Vikin...
2. čer 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile:

Co říkáte na jmeno Kristián ?? Moc jsem se do nej zamilovala, úplne si představuju jak mu budu rikat. Ale hodně lidi rika že se spatne skloňuje atd....

Co říkáte Vy ?
2. čer 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenluxima Kristián - super :wink:
2. čer 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wenluxima Kamarádka toto jméno dala, malý má necelý rok, říká mu Kiki :slight_smile:
2. čer 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Az bude vetsi holky by mu mohli rikat Kris ;)
2. čer 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenluxima Taky se mi to moc líbí, super jméno :dizzy_face:
2. čer 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: me se moc klucicich jmen nelibi, takze to s manzelem mame tezke :unamused:
on by chtel po sobe Josefa,ale me to prijde hrozne :confounded:
me se libi Denis,Oliver,Izmael,Danny,Liam
2. čer 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajori17 Tak to máte fakt dost odlišný vkus :sweat_smile: Josef se mi taky moc nelíbí, respektive ještě by ušel, ale "Pepa" to fakt nemůžu :grinning: Navíc nejsem fanda jmen po rodičích, takže tohle u nás nehrozilo. Mno ale když jste na tom takhle, tak bych možná poradila metodu, jak jsme my vybírali jména pro holčičku: koupila jsem knížku od Knappové "Jak se bude vaše dítě jmenovat", napřed jsem ji vzala já a zatrhala všechna jména, která se mi líbila, pak udělal to samé manžel a viděli jsme, kde jsme se protli :slight_smile: Jinak Denis a Danny nebo Daniel se mi taky moc líbí.
2. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka taky mam z toho hruzu :slight_smile: bydlime na m´Morave,takze "Pepo"se tady moc neoslovuje,manželovi nikdo neřekne jinak než Joško,ale mě se to tak hrozně nelíbí :unamused: ....ja bych radeji nejake modernejsi jmeno ,tak snad najdeme nejaky kompromis,Denis se mu docela libi,tak snad svoli....
jinak me nabadlo jmeno Robin ,nebo Maxmilian :slight_smile: rikala bych mu Maxi,ale sousedi maji psa Maxe :confused:
2. čer 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka a dík za radu :slight_smile:
2. čer 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajori17 To je blbá situace, já chápu, když chce chlap dát jméno po sobě, oni to berou jinak, než my..ale Josefa bych taky dát nechtěla :sweat_smile: Líbí se mi, když se mu říká Jozífku, ale Josef, Pepa, Jožka, to tada ne :sweat_smile:
Udělala bych to jak radí romcovaklarka, každý vypsat jména, která se vám líbí a pak hledat ta, na kterých se shodnete (snad nějaká budou :grinning: ) Z tvých jmen se mi nejvíc líbí Oliver :slight_smile:
2. čer 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme vybrané jméno už několik let, líbí se nám Nataniel (z Hebrejštiny, manžel je Izraelec), jenže co jsem těhu, tak začínám váhat :slight_smile:. Dále se nám líbí Oren - také Hebrejské jméno. A pak Damián, Sebastián. Ale já mám v hlavě klasického Jiříka :grinning:

Jméno se podle mého názoru vždy musí volit tak, aby sedělo k příjmení. Hlavně u kluků, kteří ho budou nosit opravdu celý život.
2. čer 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwerca obě dvě jména jsou moc krásný!
2. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ojika Ono si maminko samo řekne, jak se chce jmenovat, takže pokud se ti dlouho vybrané jméno přestane líbit, asi se chce prcek jmenovat jinak :wink: Jiřík je krásné jméno, sice u nás nejčastější, ale myslím, že teď se moc nedává..Líbí se mi i Sebastián a i ten Nataniel :slight_smile:
2. čer 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tajně doufám, že to bude děvčátko :wink: Ale pšššttt, ať to moje "bublinka" neslyší :grinning: Tady se ale řeší chlapecká jména, tak jsem snad některým nastávajícím maminkám poskytla trošičku inspirace. :slight_smile:

@marinka Asi máš pravdu, že si miminko samo "řekne". Já jsem se toho Nataniela začala bát proto, aby s tím neměl v životě prcek problémy. Ještě uvidíme, jak se rozhodnu :slight_smile:
2. čer 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajori17 jméno josef se mi taky vůbec nelíbí, za mě denis - bylo to jediné klučičí jméno, na kterém jsme se s manželem shodli :grinning: :grinning:
2. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek