• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netradiční jméno pro kluka - Damián. Co myslíte?

6. července 2016 
@innes jj,k Marině dobrý :wink: ,já jsem taky doufala nejdřív v holčičku :slight_smile: ...Nathan se mi líbí ,ale to už by mi taky neprošlo :grinning: ,jinak kdyby ještě ,kluk tak tak mám vyhlídnuté Alex,a na híolku se mi líbí i Isabelka nebo Ester,což už se dává taky docela :slight_smile:
4. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Ty holčičky Vám přeju ,snad se ještě taky dočkám :slight_smile: ..
4. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nady Díky. Na Alexovi jsem byli domluvení, kdyby to nebyla Márinka :grinning:
4. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Márinka je Markétka nebo Marianna? My máme v rodině právě Markétku a říkáme jí Márinko :slight_smile:
4. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smaria My máme Maxima ,Ines psala že mají tuším Marinu :slight_smile:
4. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já se připojím - pro chlapečka máme vymyšleno Tobias a v záloze ještě Florián. ted přemýšlím, jestli není Florián lepší :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz podla mna jednoznačne Florián, za prve Tobiasov je už vela a za druhé Florián je úplne super, tobias je taký normál
5. bře 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - my máme Antonína a Amálii (Tonda jako holka by byl Antonie a Amálka měla být jako kluk Bohumil) - taky se nám ještě líbily jména Vendelín, Matěj, Rozálie - taky nám je lidi vymlouvali - rozhodně lepší toto než Onur a Šeherezáda :grinning: .
5. bře 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mousa a taky lepší než Sandokan :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes Alex je krásný jméno :slight_smile: taky jsem ho chtěla, ale nakonec to bude Sebastian
8. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozálie je moc hezké jméno na holčičku :slight_smile: Alex je super, ale to se nehodí ke každému příjmení :slight_smile:
11. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mama doma Alexe :grinning: -teda ma dve jmena- Alex Lucas :slight_smile: vybiral manzel..a to jeste povazuji jmeno Alex za "tradicni" u starsi dcery jsme se jmenem teprve vyradili :slight_smile:
11. bře 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka1 A jak se jmenuje dcerka? :slight_smile: A jak říkáte Alexovi, jen Alexi?
11. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka1 ako sa volá dcérka? Alex Lucas je krásne, mám Lukasa a v zálohe som mala Nikolasa a Alexa
12. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
deti jsou napul anglicani, takze jsme vybirali zahranicni jmeno- mala se jmenue Phoebe Louise ( Louise po babicce manzela ). Alexovi rikame bud Alexi/ Alexku nebo vetsinou spise Addy (mala neumela vyslovit poradne Alex, kdyz se narodil - jsou dva roky od sebe - tak mu rikala Addy a uz mu to zustalo)
12. bře 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka1 Jsem taky částečně Angličanka .. moje babička byla Vera a Louise se jmenuje moje vlastnice žijící v GB :wink: Jinak.. krásný jména :slight_smile:. Taky máme vybrané takové, které by eventuelně nedělalo problém v zahraničí.. Sebastian :slight_smile:
17. bře 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucietka77 babicka od manzela se jmenovala celym jmenem Vera Louise :grinning: Sebastistian se mi taky libi, i kdyz ja se snazila vybirat jmena, aby i vyslovnost byla v obou zemich stejna.. z jake casti jsi anglicka? :slight_smile:
30. bře 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kluci a holky,mě se líbí jméno Alex a nebo William, napište mi odpověď nebo e-mail na :jenacerva@seznam.cz.Tak zase na slyšenou! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem nasla Timon :slight_smile:
17. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nady nathana chtěl manžel, ale to zase u mě neprošlo :grinning:
17. kvě 2011 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi podobný je Timotej, který se mi osobně hooodně líbí a myslím, že se často dává na Slovensku :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 17:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 Nathan mi přijde tvrdý, i když každý to asi vnímá jinak, mě se víc líbí varianta Nathaniel :dizzy_face:
17. kvě 2011 v 17:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš prcek je Samuel. V době těhotenství a před jsem s manžou žila dlouho mimo ČR, proto u nás bylo důležité vybrat jméno podobné pro obě země. Nakonec vyhral Samuel. Přestože je v kalendáři, byl to pro rodinu oříšek a trvalo jim si na to zvyknout. Voláme na něj Sammy( poangličtěle :slight_smile: ) Původně jsem chtěla dát Samuel Romeo ale bylo mi to rozmluveno, tak je tak alespon křtěný :grinning:
17. kvě 2011 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, náš klouček se jmenuje Mathias. A kdyby jsme měli někdy druhého tak to bude Adrian :slight_smile:
17. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirisek81 také se nám moc líbí Samuel, je to jedno z našich favoritních jmen :slight_smile: Ale zatím nemáme ještě potvrzené co to bude :slight_smile: Tak snad chlapeček :slight_smile:
17. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa mýmu muži taky, ale taky podle toho jaký máš příjmení...aby nebyly měkké obě. Manžel to slyšel v nějakém filmu :grinning: ale nakonec ustoupil, ale klidně bych to dala, proč ne....a co se týká tvrdosti, já měla jméno i příjmení tvrdé a nevadilo mi to :wink:
17. kvě 2011 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenya79 Samuel byl vždycky můj favorit. Taky je fajn, že ve světě i u nás se píše vždy stejně, nebude muset nikdy spellovat/hláskovat své jméno. :slight_smile:
17. kvě 2011 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirisek81 přesně tak, líbí se mi, když je jméno mezinárodní. Manžel se jmenuje Miloš a když jedeme do ciziny, tak na něj koukají vyjeveně, jakže se to jmenuje a jak se to píše. Ještě se nám líbí jmeno Sebastian, ale to už je asi moc dlouhý. My už stejně mimískovi v bříšku říkáme Samíku :slight_smile:
17. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristi Timon jsem už taky někde viděla a je to fajn jméno a ještě jsem u někoho viděla i Tobin (má myslím modelka Kurková nebo někdo takový).
18. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
22. kvě 2011 ve 12:18 • dedik268
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek