Oblékání 6měsíční dcerky. Jak oblékáte v takovém počasí vy?

makkyv
16. dub 2021

Ahoj holky😍 jdu na Vás s takovým dotazem (zajímá mě jak to máte vy) i když jsem mamka na plný úvazek a řídím se sebou a vim, že se mimču dává o jednu vrstvu navíc, ráda se poradím.

Jak oblékáte své poklady Vy když je takovéhle hnusné počasí a od příštího týdne má být už nad 10/15 stupňů, ale i tak prší a je to hnus. Já teda mám jen tenké tričko a bundu a je mi teplo, proto si říkám, aby se malá nepařila. Šahám ji za krk, ale když spinká, tak ji nechci budit😅 už jsme vyměnily zimní fusak za jarní. Děkuji všem 😍🌺

nanyh
16. dub 2021

@makkyv Já se teda řídím tím, že je lepší víc vrstev a kdyžtak sundat, než aby malá mrzla. V 15 stupních ji určitě dám body s dlouhým rukávem, mikinu a slabší bundičku. Přeci jen se stále nehýbe a sedí jen v kočáru.

makkyv
autor
16. dub 2021

@nanyh super, děkuji moc😍

keksik002
17. dub 2021

@makkyv ja dala na syna, pokud byl nervozni a kroutil se bylo mu horko nebo zima. Takze sebou v kocare vzdycky deka navic, plus treba kombineza 🙂 ale on byl a je horkokrevny po me. Takze v tuto dobu mel necelych 5 měsíců a mel overal, mikcu, teplaky a tenkou kombinezu, bez deky. Kdyz poprchalo, mel nánožník. V případě plastenky o vrstvu min, jinak se v tom chudak paril