• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od kdy dát mimču botičky? Až začne chodit?

13. února 2009 
ja to zkousela a malej jen stal a koukal tak sem ho zase posadila, a v tu ranu se o neco zvedal. Holky vcera sem zjistila, ze z nej zacina byt peknej spratek...sice to sem nepatri, ale vozila sme ho na auticku to se mu desne libi a jakmile sem ho sundala tak desnej vzteklej rev a kdyz sem ho tam posadila tka zas usmev,) zacina si vymyslet. :sweat_smile:
13. únor 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
alishia: podle mě lepší, když chodej sami... :wink: nejdřív bude stát s oporou, pak bez..a pak budou první krůčky :wink: ono když je tahle malej, tak se nebojí pustit..ale Tygr už má strach..on třeba klidně stojí, když na něco čučí..ale jak si uvědomí, že stojí..tak si hned sedne :sweat_smile:
13. únor 2009 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no náš se jen přidržuje jelikož už vydrží sám stát bez opory. já tedy s prdelínem nemám problém klidně spí v kočáře avydrří půl dne v něm sedějt a jezdit, ale dcera byla opak.

Ali: já mám doma taky vzteklinu to přeijde. musíš vydržet. :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
na discovery dávali dokument o vývoji a tam to přesně bylo popsané jak dokáží překonávat překážky v každém věk.období měs. po měsíci. a čím straší tím už jsou rozumnější. Však se tygr rozběhne a ty budeš heldat vodítko, aby jsi ho chytila. :slight_smile:
13. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše si každý den řekne, že chce s držením udělat pár krůčků, ale pak už jí to nebaví. rozhodně ji netahám s rukama nahoře, normálně jí dám svoje ruce do výšky, ve které je i konferenční stolek, okolo kterého neustále metelí, takže je to pro ní vlastně stejné, jako když chodí okolo stolku.
13. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy neumite cist asi ne co?????ja si nejsem vedoma ze bych psala ze mam dite v choditku ja psala ze mala se drzi choditka a chodi po nohach ne ze tam sedi jak placka tak ctete pozorne a kupovane jidlo nedavam protoze znama dela v zavode a sama rekla ze je to humus vy si davejte co chcete jsou to vase deti ne moje!!!!
13. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám říkala rehabilitačn sestra botky až začne opravdu chodit. A to že dítě vodíte za ruce, není chození - ničí se mu páteř. Takže za ruce nevodit !!! a s botkama počkat až začne chodit samo bez držení :wink:
13. únor 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohledně těch skleniček, i když je to od tématu... já někdy vařím a někdy dávám skleničky, ale podle testů jsou skleničky lepší než doma vypěstovaná zelenina.
13. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jídlo sem vážně nepatří, ale pokud něco či někdo někde dělá taka sitěžko může vynášet takové kecy ven. a za druhé nevěřím nějaké závodnici pošli na diskusy podložené testy a výsledky vzorků a potom ti poděkujeme. co si koupíš v obchodě bio či nebio a či vypěstuješ je taky se škodlivinami. :slight_smile:

téma je od kdy boty....
skodneme se, že až dítě chodí samo. jinak kldině mu je nasaďme na nohy když jedeme na nákup , bude vypadat bombasticky. :slight_smile:
13. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu se svou radou do mlýna. Mám kamaráda schodou okolností orthopeda co dělá rehabku a hlavně dětem. Takže radí: Pokud začíná mimi chodit kolem nábytku je dobré dávat ponožky s protiskluzovou úpravou, aby získalo stabilitu. Když začíná chodit více, brzy pořídit kvalitní botičky I NA DOMA ! Ne kvůli ploché noze, do zhruba tří let dětem plochá noha nehrozí, mají totiž v klenbě tukový polštářek který jí podpírá, ale kvůli správnému postavení paty a kotníku. Na doma jsou prý dobré sandálky, hlavní je aby měli pevný a plný opatek až ke kotníku. To je ta část za patou. Dobré je koupit polohovací na suché zipy přez nárt, dají se přesně upevnit podle velikosti nožičky.
13. únor 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek