• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od kdy můžu koupat mimčo na koupališti?

31. července 2016 
Myslim ze to asi zalezi clovek od cloveka, co si mysli ze je v zajmu jeho ditete. Ja nemam nic proti bazenku na zahrade pod slunecnikem a mazat vysokym faktorem, bazenek na verejnym koupalisti bych odkladala co nejdyl - radsi bych pozvala decka svych kamaradek do bazenku... pocet neprekona muj limit tolerance moci ve vode. A nemusim pouzivat chlor, kdyz dam kazdej den cistou vodu. More je super vodou, ale vsechno ostatni neni pro miminko nic dobryho - extremni teploty, celej den na slunci byt pod slunecnikem... kdyz uz tak mazat porad dokola sedesatkou, mimco nechat hooodne pit a po koupani vzdy oplachnout v tekouci vode. A brejlicky - ziju u more, tak vim o cem mluvim. Tady se vypejkaj na slunci jen turisti co si chtej privezt z dovoleny zavidenihodne opaleni, maly batolata k mori podle me nepatri - kdyz uz tak na konci sezony v zari a rijnu, kdy je more teply a slunicko neni tak agresivni.
11. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, buď to byl nějaký vaginální zánět, nebo plíseň na nohou. Prostě už tam raději nechodím.....Koupeme se radeji jinde
11. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajulinek ta cesta bude asi drsnejsi no... A jak jedete?
11. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sambucca- záviděníhodné opálení, nebo rakovinu kůže?
Jj bazének máme taky, Jonáš je v něm naložený furt :slight_smile:
11. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
morgan: jedeme autem, počítám že cesta potrvá i s přestávkami 15 hodin, ale většinu pojedem v noci tak to snad bude v pohodě
11. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sambucca: my nikde na pláži být nemusíme, máme apartmán přímo u moře, je tam málo lidí a velká terasa, kde je stín, takže prcek má kde být
11. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajulinek - autem jsem takhle nejela, ale jezdí jiní, takže je to určitě v pohodě a prospinká to :sunglasses:
11. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajulinek To bude fajn si myslim.. noc vam prospinka a ten zbytek dne nejak zvladnete. Hlavne pit,pit a pit a bude to dobre... :wink: :slight_smile:
11. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocicinka: no me fakt nekdy zustava rozum stat... jez´di za nama dost kamaradu a rodina, to vis, u more kdo by se rad nezastavil tak na tejden :slight_smile: a treba manzelka taty se mi smala ze ma zakryty celou dobu brisko a mazu se padesatkou - a to chodim k mori az kolem ctvrty hodiny. Holr nekdo nechape :stuck_out_tongue_closed_eyes: oni se mazou olejem s faktorem 4 aby byli bronzovy - asi aby Bozena z prace zavidela ze byli u more nebo ja nevim...
11. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aleachnim ted sem te docetla.... :grinning: Asi vazne sobec budu kdyz chodim s ditetem na koupaliste... :wink: Uz sem se tady i dozvedela ze nekojim (nekojila sem) z vlastni pohodlnosti takze na tom urco neco bude... :wink: :sunglasses:
11. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sambucca- :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ono je to spíš smutný....
11. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja osobne prvni dva roky klidne more ozelim, na dovcu jde jet krasne i nekam v Cechach, treba pronajmout si chalupu u lesa, chodit na boruvky a houby a na zahrade mit bazenek. Ale proti gustu... kazdy at si opaluje a koupe svoje decka jak chce.
11. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocicinka: smutny to je, takovy cesky :grinning: nic ve zlym, ale tahnout se s batoletem 15 hodin autem do vedra kvuli slany louzi... to mi v zajmu ditete neprijde :confounded:
11. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my bydlíme v baráku, tak proč bych jezdila na chalupu? Lidi co bydlí u moře taky určitě nejsou zalezlý......
11. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajulinek: no ver mi, lidi co bydli u more, se chodi koupat i o vikendu az pozde odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nejsou padly na hlavu - jdou se koupat, ne opekat.
11. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však já taky nebudu malýho tahat na sluníčko, budeme v chládku, dám mu tam bazének a do moře s ním půjdu taky až pozdě odpoledne.
11. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajulinek: Me to je uprimne jedno, ver mi - jak pisu, at si kazdy dela co chce. Ja pisu za sebe, jak to mam hozeny ja :wink:
11. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale i rodiče mají svoje zájmy a pokud to neškodí dítěti tak je to vpořádku. Pokud bude celou cestu spinkat tak je to myslím ok. Samozřejmně takhle malému dítěti je jedno jesti je u moře nebo u rybníka, ale když rodiče chtějí cestovat tak proč ne...Některý reakce mi přijdou fakt přehnaný..
11. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
presne tak.. ja nevim jak si to tady nektere maminky predstavujou..
ze vezmu dite v 9 rano.. lehnu si s nim na plaz (na koupaliste) , na pecici slunko..... A budu tam lezet a az do 6 vecer ,pak pujdeme domu....
Samozrejme ze kazdy normalni clovek bude vyhledavat stin! A nebude s malym prcek a slunci pres poledne... :rolling_eyes:
11. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám 13 měsíční dvojčátka a ani spát je nedávám ven,vyspí se doma a pak teprve jdeme ven,ale na koupálko bych nešla s takhle malým dítětem :unamused: My jsme venku až od té půl třetí a cachtají se v bazénku :sweat_smile: Teda ne,že bych je nevypustila na zahradu i dřív,ale pak jsme venku dokud to jde :sweat_smile: Je mě jasné,že ne každý má zahradu,ale myslím si,že když už jsme si ty naše ratolesti pořídili,tak taky něco holt zkousnem ne?To se radši vysprchuju doma 3x když mě je teplo a nemám možnost se kde schladit :wink: Toť můj názor :zipper_mouth:
11. čer 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my třeba máme doma 29 stupňů.......
11. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě...to že jedu k moři neznamená, že se tam budu chovat jinak než tady v čr a budu celý den na sluníčku. Dovolená a cestování je přece taky o tom, poznat to jinde...
11. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
momin a ajulinek - pokud se hodlas chovat u more tak jak popisujete, tak je pak otazka jestli to za to stoji tahat se s deckem 15 hodin autem na to aby pak stravilo den v bazenku stejne jako doma a navecer u more, to si musi kazdej posoudit sam.

morgan - dovolena a cestovani je o tom poznat to jinde, ale ruku na srdcew, tady s ebavime o tydnu u more, ne o fakultativnich zajezdech do primorskych mesta a za krasama prirody - ty pres den ve vedrech snad s deckem podnikat nehodla nikdo, to by musel bejt padlej na hlavu uplne...
11. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sambucca - tak z příspěvků momin a ajulinek vyplývá, že jim to za to stojí, stejně jako mě :slight_smile:, jasně, že to není cestování a poznávání jako takové. Ale i tak se člověk prostě podívá jinam a celkově je to relax, hezké vzpomínky atd :wink:
11. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas s morgan... :wink:
My teda nikam nejedem..ale kdyby sme meli prilezitost nevahali bysme..:wink:
11. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
morgan - dyt rikam, klidne si holky jedte :sweat_smile: Ja budu s mimcem relax a hezky vzpominky cerpat prvni roky jinde - me more neutece a decku taky ne.
11. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já jsem si naštěstí užila cestování dost ještě za "bezdětna", takže teď mě nemusí mrzet, že strávíme dovču jak popisovala sambucca v pronajaté chaloupce u lesa. A těším se, až budou děti odrostlejší, jak budeme s nima cestovat a oni taky z toho budou něco mít. Já si neumím představit s cca ročním dítětem podniknout cestu k moři.... Jonáš spí v autě hodinu a delší jízda ho už štve, i do Krkonoš to byl problém....
11. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem už psala, bych klidně k moři s dítětem jela, ale na druhou stranu, jak by ta dovolená vypadala. Přez den bysme mohli na moře opravdu zapomenout, ve městě by to bylo ještě horší v rozpálených ulicích. Takže bysme vyráželi na pláž až tak po té třetí hodině. Ještě rok počkáme a příští léto pojedem. To bude malýmu rok a půl, na pláži si bude plácat se ségrou bábovičky a bude to rozhodně lepší než teď, když je ještě malý mimino. Ale byli jsme třeba před čtyřma rokama s manželem v Egyptě, bylo to v srpnu a bylo tam chladněji než u nás :grinning:
11. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tím že máme moře hned u apartmánu kde je terasa a nejedeme sami, tak vždycky někdo může být u malýho a ostatní se můžou vyblbnout v moři...Nevím proč bych z dovolené nic neměla. Cestování v autě malýmu nevadí, jezdím s ním za rodičema 2,5 hodiny v autě a v pohodě :slight_smile: A teď pojedeme přes noc tak to snad taky klapne.
11. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, když je vás víc a moře hned pod nosem, tak to bude pohoda :slight_smile: Bych se taky hned zbalila a jela, jenže bysme jeli sami, tak by to bylo na houby. A cesta na noc by byla taky pohoda, melej od tří měsíců už prospí celou noc a na první jídlo se budí kolem půl 6.
11. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek