• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Od kdy můžu koupat mimčo na koupališti?

31. července 2016 
Jak ochlazovat 2 týdenní mimčo v těchto horkách?
12. črc 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciina Co takhle zavěsit na kočárek vlhkou plínku a sem tam ho obetřít navlhčenou žínkou? :wink: Pokud je to tedy vůbec nutné, ony takhle malé děti ještě nemají vyvinutý termoregulační systém a třeba naši kluci byli pořád studení, měla jsem pocit, že jim je pořád zima :grinning:
12. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
venus já malé koupila pidi bazének když jí byli 3 měsíce, máme ho u tchánovců, dávám tam na dno vodu z petflašek (mají tam špatnou vodu ze studny) a nechávám to vyhřát na sluníčku a super, malá je tam vysmátá, samozřejmě jí tam nenechávám jen namočit ocákat a ven ale je to super :dizzy_face:

jinak holky já ani nemusím ochlazovat na koupališti, dneska jsem dala malou spát pod strom a když se probudila měla studené nožky tak jsem jí oblíkla ještě ponožky :grinning:
12. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radko,
já ty boty nemám, prostě sem je nekoupila protože mi to přišlo moc gumové, že je ještě malý a bude mít z toho puchýře...já sama tyto typy botů špatně snáším tak proto...
12. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ty gumové nekupujeme,kupujeme takové sítové,jsou vzdušné,mají gumovou protiskluzovou podrážku,z těch puchýře rozhodně být nemůžou,ještě se nám to nikdy nestalo,ty obyčejné gumové bych taky nekoupila
12. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co takové ty gumáky letní ? já dneska koukala na děcka na koupáku a měli to tam skoro všechny :grinning:
12. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme u vody byli...úplně normálka- pod stromem ve stínu a ještě chráněnej slunečníkem...aj ve vodě se cachtal..u kmotra máme bazéna tam už zvládáme i potápění...
19. črc 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem právě s malým na Sardinii, neb jsme vyrazili za tátou, páč nám tu pracuje :confounded: Musím říct, že vedro je tu stejný jako u nás, jen lépe snesitelné, takže domů se nám ani nebude chtít. Na začátku někdo psal, že domorodci s kojenci na pláž nechodí, tak teda nevím, buď sem jezdí půlka Itálie na dovolenou, nebo se pletu, ale jsou tu i malinký miminka a v moři je koupou normálně. Od kdy tu jsou netuším, páč my chodíme na pláž na 4.odpolední :wink: Doma jsem s ním na koupáku ještě nebyla a popravdě bych ho asi nekoupala, protože ta kvalita vody v těchhle vedrech není nic moc :sweat_smile: Ale pokud si ohlídáte kojence, aby tu vodu nechlemtal, tak proti gustu...Já se přiznám, že toho našeho vodního živla nad vodou moc neudržím :sweat_smile: Na plavání jsme normálně chodili, ale je pravda, že všechny bazény nesplňují kritéria ohledně kvality a teploty vody pro děti do 1 roku, takže jestli chcete být "pečlivé", cinkněte si k nim nebo na hygienu, jak je to u nich s kvalitou vody pro kojence. Jestli teda souvisí kojení s chozením k vodě, tak ano, já kojím a k vodě chodím :grinning:
20. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aleachim jezisi, vy byste neradeji vsichni do jednoho byli jen doma , dite izolovaly a sterilizovaly , jste prehnany vsichni do jednoho, co myslite ze bylo za nas ... pred 25 lety pochybuju ze to nekdo resil .... vy eko, bio, steril , kojo matky
30. črc 2016 v 09:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
s takhle malým dítetem bych taky na koupak nesla ani nejela do zahranicík mori ,minulej rok byla sílená vedra a s malou jsem chodila ven rano a vecer. a u vody jsme nebyli, je to kazdeho vec, neodsuzuji nikoho ze tam pujde ci pojede, jen tohle je muj názor :slight_smile: ted je námuz rok a jedeme na dovcu, na máchovo jezero, tak ted uz malou zkusíme koupat :slight_smile:
31. črc 2016 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barachytilova vsak co ti na tom vadi? Tebe k tomu nikdo prece nenuti! Nekoj,chod s mimcem na koupak,davej mu klidne gulas ve trech mesicich...je to tvoje vec. Hlavne nebyt kojo,eko,bio,ze? Mmch nekteri to resili i pred lety,nas taky nasi nikam netahali,byla jsem kojena,jidlo uzpusobene veku...a fakt se necitim osizena :slight_smile:
31. črc 2016 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek