Od kolika kilo jste začali používat další autosedačku?

lichtakova
21. srp 2012

Mám autosedačku Cybex Pallas 2-fix, ktero jsme teď dceři instalovala do auta. Teď má cca 9,5kg. Rodině ale připadá, že je to pro ni nepohodlné, že je ten pultík moc vysoký a že má ruce skoro nad hlavou. Mně to sice nepřijde, ale bdu ráda za Váše názory a popř.i fotky. Díky

horakovatereza
21. srp 2012

My jsme měli Inglesinu do 13 kg, ale na roce už jsme ji měnili za Cybex Pallas co je od 9 kilo. Taky mi přijde, že má ten pultík naražený moc na sobě. Navíc tam nechce sedět (v té původní byl více "v leže"),ale to bude spíš tím, že chce být v neustálém pohybu. Docela se těším, až dojedeme do nějaké stanovené váhy a bude bez pultíku.Na druhou stranu, když usne, tak na něm má položenou hlavičku, takže k něčemu to dobrý je.

palomitacheca
21. srp 2012

Mame Kiddy infinity pro a zacali jsme ji pouzivat, kdyz mel syn 11 mesicu. To mel asi 9,5kg. Taky mel pultik dost vysoko, i kdyz jsme pouzivali podsedacek k autosedacce, ale nijak mu to nevadilo. Videt pres pultik videl, hlavicku si o nej oprel, kdyz chtel spat, v autosedacce se mu celkove libilo a byl v bezpeci, to pro nas bylo nejdulezitejsi 🙂 rucicky mel teda taky trochu vys, ale nic strasnyho to nebylo. Kdyby mu to bylo nepohodlny, tak by to dal najevo.

lamaze
22. srp 2012

ahoj,tak my dnes koupily cybex pallas fix...malou jsem vzala a jely jsme do obchodu,abych ji vyzkoušela...náhodou tam měli poslední v akci za 4790kc,loňska kolekce...barva černá,ale nam to nevadí do auta se hodí.malá byla spokojena...tak jsme jí koupily.ručičky má taky trochu víš,ale myslím,ze ji to nijak nevadí.měří 94cm a mame 13kg,3,5roku.dá se i trochu polohovat...vyzkouším az večer...budem instalovat do Maxika.koukala jsem po babypoint,ale nakonec vyhrála právě bezpečnost,kvalita.komfort....co by jsme pro naše zlaticka neudělaly....:0)