Ohrádka a dítě. Co si o tom myslíte?

alenacadkova
21. kvě 2020

Jaký je váš názor na ohrádku a dítě v něm? Máme u domu velkou zahradu a ráda na ni dělám a aby to tak mohlo být nadále, tak manžel sestavil ohrádku a dali jsme ji na takové místo, aby malá viděla na mě a já na ni.(malá ještě nechodí jen leze) Dala jsem tam hračky co má ráda a myslím že je tam spokojená, občas sice slyším fňukáníčko, že ji to tam už nebaví a tak jdu k ní chvilku tam jsem a zase odcházím dělat. Bohužel zahradu máme společnou s tchánovci a včera na mě tchýně vyjela co jsem to za matku, že ji tam necham samotnou a že ji týram jinak by tam přece nefňukala. Co si o tom myslíte?

drakenn
22. kvě 2020

@sudylichozrout no naším vadil i mixér.
Jako řev sekačky vadí i mě, natož dítěti. Prostě jsem ještě nezažila pokojně sedící dítě, kolem kterého se seká..asi máme slabší kousky 😆

majina89
22. kvě 2020

@drakenn u nás se spi venku v kočáru při zvuku motorovky. Míchačky. "Žáby" k udusavani povrchu pod pokládkou asfaltu. Holt Máme doma Dítě, které se narodilo v době výstavby kanalizace v obci😁a je spokojena.ale jakmile někdo u kočáru promluvi, je vzhůru, protože je zvedava a nesmí ji nic utéct 😀

martiniquest
22. kvě 2020

@alenacadkova Ohradky neuznavam. Dite ma mit volnost pohybu. Je ta ohradka nutna kvuli bezpecnosti? Lezouci dite ti nikam daleko neutece. Vzdala bych ji ven na travu deku, par hracek a dala ji na misto, aby na me videla.

mariegroth
22. kvě 2020

Ohradku neplanuju porizovat, ale jak je videt, maminka ji tady pouziva v dobrem pripade - bezpecnost. Jak je videt, tchyne nepohlida. Takze nic si nevycitej. To by fakt clovek nikdy nic neudelal.