• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pevný režim. Od kdy je dobré zvykat dítě na pevný režim?

20. února 2014 
u nas je to podobne ako u jaja257
ale .. doteraz pekne spavala doobeda dve hodky na obed tiez podobne a poobede 2-3 hod.
nieco sa zmenilo neviem co ale doobeda a na obed si da max pol - tristvrte hodinku a poobede sa potom nevie dospat.. neviete mi poradit ako to spravit aby spavala aspon cez obed viac?
dakujem moc krasne
23. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, potřebuju poradit....ráda bych vytvořila mému 2-měsíčnímu miminku večerní režim - koupání,spinkání atd. Ale nevím jak to udělat,aby vyšlo koupání a usínání každý den na zhruba stejný čas. Koupání a usínání totiž řídím podle krmení, a to je každý den v jinou dobu. Krmím přes den cca po 3 hodinách,v noci po 3-4 hodinách. Tedy tím pádem mi krmení vychází jeden den v 19 hod,druhý den např. v 20:30, jiný den ve 20 hod . Vždycky krmím mimčo hned po vykoupání - koupu cca 20 min před krmením-,takže krmení každý den večer po koupání v jinou dobu a tím pádem i uspávání. Jak to mám ujednotit na zhruba stejnou dobu? Nebo si mám stanovit čas,kdy chci koupat a holt nakrmit třeba potom ,jak mi to vyjde v určitý čas (každý den jinak),nebo já fakt nevím. Ale uspávat dítě stejně musím hned po jídle,nebo? přece ho neuspím a pak ho za hodinu nebudu budit na krmení? Fakt si nevím rady....všichni píšou,jak koupou každý den stejně,uspávají taky stejně...nechápu jak to dělají,vždyť to dítě přece přes den jí pokaždé v jinou dobu,,,tak to nemůže vycházet stejně.....fakt nechápu....poraďte prosím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek