Plenky z Německa - jsou kvalitnější než ty u nás v obchodech?

emamaira
25. říj 2018

Ahoj, prosím máte někdo zkušenost s kvalitou plenek z Německa? Jsou kvalitnější než ty, které jsou u nás v obchodech? Jde mi hlavně o Babylove z DM...

michnovka
25. říj 2018

používáme Bybylove od 8kg a jsou super! za mě lepší než pampers

frenny
26. říj 2018

Řekla bych že ano a jsou i za přijatelnější cenu.

zelenaesmolda
26. říj 2018

@emamaira mela jsem britske pampers a jsou uplne stejne jako ty ceske
jinak ja mam rada plinky Aldi,jsou levne a narozdil od pampersek mi neprotecou...

bayt
26. říj 2018

Kamaradky si ty Babylove hodne pochvaluji, ja jsem od narozeni zvykla na Pampers a nikdy mi neprotekly ci tak. Tak to moc nechci menit. Hlavne ted jsou porad v akcich a nevychazi ani draho.

zelenaesmolda
26. říj 2018

@bayt babylove nejsou spatne,vsak je zkus,treba nakonec zjistis,ze jsou lepsi a jeste usetris 🙂

alcar
26. říj 2018

Ja ted koupila od dealerky plenky Mamia a jsem spokojena. Predtim jsme meli oranzove pampersky, ty nam vyhovovaly, ale ty Mamia vychazi jeste o neco levneji, tak jsem je zkusila. Jsou ale oproti Pamperskam tak o cislo vetsi. Takze Pampers 4, ktere mel syn akorat ma ted trosku vetsi, ale da se. Babylove taky nejsou spatne, ale prijde mi, ze je nejak zdrazili. Ty Mamia vychazi porad o dost levneji.

zelenaesmolda
26. říj 2018

@alcar mamia jsou prave z Aldi ale neprijdou mi vetsi nez pampersky,dcera ma v.3 u obou a oboje sedi 🙂

katkatomaskova
26. říj 2018

Teď jsem porovnávala 2 Sovičky z Teska a 2 z DM (dceru jsem do té doby měla na newborn z DM) - sovičky jsem odkoupila od kamarádky, její dcerka jaksi přeskočila velikost a šla z jedniček na trojky hrozně rychle, takže měla zásoby na nic :D A stejně jako u těch žlutých z DM jsem spokojenější se dvojkama z DM. Sovičky malé několikrát protekly, u těch z DM se mi to nestalo ani jednou 🙂 Balík 48ks za asi 159,- tuším, to je super cena 🙂 Neprotečou, malá z nich není opruzená, i když ji pokaždé nemažu, nejsou parfemované ani nijak nepáchnou, za mě je značka DM super 🙂

alcar
26. říj 2018

@zelenaesmolda mozna v porovnani se zelenymi, ty jsou vetsi nez oranzove. Tak ty budou asi podobne.

zelenaesmolda
26. říj 2018

@alcar ja mam ty premium care,zelene nevim,ty jsem snad ani nemela