Postel pro dvouleté dítě

penellope
1. dub 2018

Prosím o radu, zda pořídit postel nebo postýlku pro dvouleté dítě. Díky

budilinka
1. dub 2018

@penellope Ve 2,5 letech jsem dala dcerku do dospelacke postele 90 x 200 cm 😉

penellope
autor
1. dub 2018

Co byste pořídily diteti, kterému je 1,75 roku na spaní? Dosud spí v postýlce, ale bude mít sourozence, takže uvažujeme, zda pořídit další postýlku pro mimi nebo koupit nějakou větší pro batole. Předem moc děkuji za tipy, rady a zkušenosti!

nikolavod
1. dub 2018

My teď kupovali postel pro 15m dcerku a je tam mnohem spokojenější než v postýlce😊 máme postel z Ikea-Hemnes a koupenou zábranu a super, spokojenost😊

penellope
autor
1. dub 2018

@budilinka a nepadá?

budilinka
1. dub 2018

@penellope Davam ji tam na noc zabranu - takovou tu spodni skladaci "desku" z cestovni postylky. Tu uz totiz nepouzivame a nechtela jsem za zabranu davat nekolik stovek 😉 Postel ma u zdi.

summer2012
1. dub 2018

Syn šel v roce a půl normálně do velké + zábrana cca do půlky a nespadl ani jednou...ze začátku jsem pro jistotu pod něj na zem dávala polštáře, ale úplně zbytečně 😉 mladšímu bude v létě rok, tak teď plánujeme palandu, starší.bude mít nahoře zábranu + síť až do stropu a mladší dole zábranu...palanda bude mít ještě výsuvné třetí lůžko, tak malýho ze začátku budu sichrovat tím...a případně si taky ze začátku budu mít kam lehnout, než si zvykne na nové spaní...

penellope
autor
1. dub 2018

Díky. Ještě se možná přihlouple zeptám - neutíkají vám ty děti z postelí a netropí neplechy? Přece jen počítám s tím, že budu kojit a kdo ví, co mezitím. vyvede starší...

soleilll
1. dub 2018

@penellope Samozřejmě klasickou postel. Možná zezačátku občas spadne, možná párkrát usne na zemi při hraní, ale do týdne je v pohodě.

bruckner
1. dub 2018

@penellope také to teď řešíme a právě by mě zajímalo, jak tam dcerku udržím aby neutíkala 😟, usínání je teď celkem peklo, musím ji vždy zavřít v postýlce, že tam nastrkám všechny šprušle, protože ona je jinak schopná třeba 5x vylézt a přijít za nama do obýváku 😂. Takže v té velké posteli ji budu nejspíš přivazovat, no 😂

bruckner
1. dub 2018

A ještě se zeptám, dáváte už klasický velký dospělácký polštář, nebo jsou nějaké dětské? Malá spí do teď bez polštáře, protoże ho zatím odmítá 😕

pavlinakm
Autor odpověď smazal
Zobraz
bruckner
1. dub 2018

@pavlinakm já kdybych měla čekat, až dcera usne, tak se nedočkám😂, přečteme pohádku, odcházím, ona si tam ještě tak hodinu zpívá nebo ještě prohlíží knížku a když jí to nebaví, tak většinou přijde za náma ( a to opravdu třeba 5x než je o půl 11 úplně kaput a usíná 😢) A zavřít dveře nestačí, otevře si sama. Vždycky usínala a spávala krásně, ale teď má takové na prd období 😥

wimbledon78
2. dub 2018

Ja bych taky porodila uz postel. Poridili jsme ve 2 lezech a rovnou ji zacali ucit spat v pokojicku. Ze zacatku ji tam uspavali a spavali s ni a casem si zvykla a krasne tam spi

karlajasmine
2. dub 2018

Syn od 15ti mesicu spi v batoleci posteli. Sedim u nej na zemi a drzim ho za ruku dokud neusne. A kdyz se pak vzbudi tak za nama rano prijde.

dancamich
2. dub 2018

@bruckner polstar bych nedavala, kdyz nechce nebo max ten tenky detsky, kdyz nejaky chcete davat. Malo pod hlavou nebo nic je zdravejsi na pater nez dospelacky polstar. 🙂

penellope
autor
2. dub 2018

Děkuji za rady, postel už máme, postýlku bychom museli dokupovat, tak to je jasný... A v jaké peřině mrňousi spí? Máte dětské nebo dospělácké?

krissa
Autor odpověď smazal
Zobraz