Praskání v kostech u miminka. Stává se to vašim dětem?

nikkos
22. únor 2008

Maminky, prosím, nestává se to některým z vašich mimísků také? Já jsem z toho na nervy 😖
V malým několikrát za den loupne, jako když vám třeba praskají kolena. To jsou hrozné zvuky a to ho vždy beru co nejopatrněji. Ale stačí aby třeba skrčil nožičku, sám, ani na něj nesáhnu, jen jak se pohybuje tak prask prask ☹ ☹ ☹ ..... je to normální? Samozřejmě se zeptám doktorky, ale zajímá mě jestli to někdo také znáte?

anehap
20. led 2012

@germaine 18 měsíců 🙂 Nejhorší to má tak od roka....

anehap
20. led 2012

@germaine
@romcovaklarka ale jsem klidnější, když vám taky dr. řekly, že je to normální, snad to přestane 😉

vafle
20. led 2012

my to také měli dnes máme 15 měsíců a opravdu se to zlepšilo když začal chodit.....myslím že už to nemá vůbec

beruska1989
20. led 2012

v Natálce jeden čas taky křupovalo, pak to samo zmizelo, dr. říkal že to nic neni

germaine
20. led 2012

@anehap Tak já to zaznamenala někdy ve třech měsících 😅

indi001
1. srp 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli se mám bát nebo ne.Mému synovi je rok a pul a při přebalování mu lupe v kyčlích,žádny úraz neměl.Když jsme byli před rokem na kontrole kyčlí tak je měl v pořádku.Prosím co by to mohlo být moc naší dětské doktorce nevěřím a nic moc by stim nedělala s toho důvodu píši sem.Předem moc děkuji za odpovědi.

lajla
2. srp 2016

Stává se to běžné, od miminek až po starší i dospělým😉 mě i manželovi také...nikdy jsem to neřešila a jsme všichni ok
Dětem to přestalo, u nás starších už je to jiné😂

indi001
5. srp 2016

@lajla Moc děkuji za odpoveď moc se mi teď ulevilo,mám první dítě a nechci nic zanedbat estě jednou moc dekuji 🙂