Přebalování s řevem

zuzan88
12. říj 2018

Ahoj holky, jdu se zeptat... Mám doma 3 týdenní miminko a od narození se přebalujeme a oblékáme s hrozným řevem, až vstekáním... Ustane to nebo ňáká rada🤔 děkuji 😊

cuuza
12. říj 2018

Dobre je vymyslet nějaký rituál, ať už nějakou říkačku nebo pisničku. Mimčo pak ví, co bude následovat a je klidnější.

chumlee71
12. říj 2018

@zuzan88 ahoj taky jsme to tak že začátku měli a neboj přejde to. Už jsi nepamatuji jak dlouho to trvalo, možná první měsíc nebo trošku díl 😉

miba10
12. říj 2018

U nás když byla malinká tak přebalování v pohodě, ale oblékání boj. Teď v 11 měsících je boj přebalování, to řeším že ji dám něco do ručiček abych ji udržela než ji prebalim. Oblékání se zlepšilo, protože u toho nemusí ležet, ale sedí. Na žádný fígl jsem ale nepřišla

ariadna12
12. říj 2018

My se vztekame i po oslave rocnich narozenin😁. Kazde dite je ale jine.

priefi
12. říj 2018

@zuzan88 povidej mu, co budes delat, co delas a proc to delas

bayt
12. říj 2018

jediný co mi zabírá je něco do ruky, ale i tak je to boj :/

kittyy17
12. říj 2018

Zkus se s ním pomazlit, když ho položis na přebalovací pult, než začneš s prebalovanim. Aby byl spokojený než začneš, a v průběhu přebalování nebo převlékání si s ním povídej, pusinkuj, foukej na bříško, prostě blbiny do každé rodiny 😉
Můj téměř dvouletý se nerad přebaluje, musím obětovat mobil, hodinky, ovladač, myš...

kittyy17
12. říj 2018

A nejdřív ho nakrm, když má hlad, tak ho pohodlí zadku moc nezajímá 😉

loupgarou
12. říj 2018

U nás pomohlo tohle dělat až po jídle a nejlépe s teplometem. První měsíc byl jinak u všeho (koupání, přebalování atd..) děsný řev. Po 2. měsíci to úplně přešlo a nemusí mít ani teplomet 😀

swetlusska
12. říj 2018

Určitě až po jídle, aby nemělo dítě hlad. A přebalit rychle 🙂 a pak v pozdějším věku doporučuju ty natahovací plínky, ty se dají dát i za běhu 🙂