První návštěvy s miminkem. Kdy?

martinatd
12. kvě 2021

Ahojte , zajímalo by mě, jak jste to měli s prvními návštěvami s miminkem, tím myslím kdy jste se odhodlaly nejak vyjet na návštěvu. Maly ma 2 měsíce a já si nikde netroufam, cesta by nám trvala autem přes půl hodiny , maly furt visí na prsu a já se bojím s nim někam jít, jiné prostředí, kojím jen v leze, procházka nám vyšla zatím jen 3krat jinak pláče že chce prso i když je napapany, dudlik nechce. V autě je klidný ale jak se zastaví už bývá nevrly. Doma z 90% jen ležím a kojím. Mela jste to některá podobně? Vecne být zavření nemůžeme zvlášť ted když začíná léto ale nějak pořád nemám odvahu jít dál než na louku za barak 😅🙈

codal
14. kvě 2021

V šestinedělí jezdily návštěvy jen k nám. Prvních 14 dní jen babičky a moje ségra. Pak přijely už i kolegyně a kamarádky, vždycky na chvíli. Ven jsme chodili hned od druhého dne, co jsme přijeli domu, dokonce s tou mladší jsme byli asi třetí den po příchodu z porodnice v ZOO, ale u té mladší bylo všechno hrozně na pohodu, s tou starší jsem se nemohla rozkojit, tam bych to nedala. Po šestinedělí jsem pak docela často jezdila za kamarádkami, holky auto zvládaly v pohodě a já jsem prostě kojila tam, jak bylo potřeba, ale já jsem teda kojila i normlaně v sedě.

cilkat
14. kvě 2021

@martinatd pravděpodobně pomůže zúžit látku mezi nozickama (od kolínka ke kolinku, ale ani o chlup dál 😉 )

martinatd
autor
14. kvě 2021

@cilkat to nevím jak přesně myslíte ale zkusím si s tím nějak pohrát 😊