Reflux u miminka, jak ho řešíte?

bauskka
9. lis 2017

Ahoj maminy, jak resite reflux u mimin? Mam mesicni holcicku a uz tyden mi pomerne casto blindi, place, je hodne neklidna, u kojeni se vzpira, knoura, pobrekava, spatne spinka, obcas mi hodi vetsi savli ale ne obloukem, vyblinka mleko i srazene a nezalezi na case. Blindi pred jidlem po jidle dokonce i behem kojeni. Pribira normalne, plenky ma taky pocurane v norme. Boleni briska si myslim nema (prdi dostatecne). Uz 14 dni se trapime s rymou, tak si myslim ze i to ma vliv. Zkousela jsem vetsinu antirefluxnich opatreni, ale prijde mi ze nic nezabira. Mate to taky tak nekdo? Diky

ariadna12
9. lis 2017

Dlouho odkrkavat, matraci v postylce s klinkem na zvyseni polohy horni casti tela, po jidle nedavat na zada, ale na bok, poradit se s lekarem, zda neco v mlece nezvysuje kyselost zaludecnich stav ditete a jak to omezit. Ale to je asi, co uz jste vyzkouseli. Taky by mne zajimalo, co pomaha nejvic. Syn (narozen v zari 2017) nam nekdy krka az zvraci, a nekdy zvraci chudak tak, ze mu to jde i nosem.

bauskka
autor
9. lis 2017

Jo jo zkouseli jsme. Mamka mi jeste poradila po jidle nedavat vubec lehnout ale dat na pul hodinky treba do lehstka nebo autosedacky,aby byla chvili rovne .. tak uvidime jak to zafunguje. Z jidla nejim snad nic co by mohlo avafit a drazdit. Blindeni nosikem se nam zazim nestalo. Vim ze to je vsechno normalni, kdyz mimco prospiva, ale jako prvorodicku me to vzdy dokaze vydesit 😬

lavita
9. lis 2017

Pokud je to reflux,mel by te dr poslat na sono,a tam by se to potvrdilo