Režim u 7měsíčního miminka. Jaký máte vy?

sanyy22
26. led 2022

Ahoj holky, jaký máte režim u 7 měsíčního miminka. Jde mi o to že syn mi vstává někdy v 6 někdy v 7. A pak to má celý den posunutý třeba když vstane už v 6. Když vstane v 7 tak to je takhle
7:00-9:00 vstává- nakojim a pak si jdeme hrát ( ale bývá dost protivnej) když bych ho chtěla ještě uspat tak už nesne.
9:00-11+- nakojit a spinkat ( nevydrží být vzhůru déle jak 2 hodiny, pak je mrzutý)
11:00-13:00 papá zeleninovo-masovy příkrm + kojenecká voda, pak si hrajeme
13:00-14:30 nakojit a spinkat
14:30-17:00 přesnídávka pak si jdeme hrát nebo jdeme ven
17:30-18:00 nakojit a spinkat
A pak vstane v 18:00+- a dá si třeba kaši a jdeme do do 19:30 hrát, pak se jde koupat, pak nakojit a 20:00 do postele
Jde mi i o to že mi dost lidí řeklo že by neměl tolik přes den spinkat, ale on déle jak 2 hodiny nevydrží být vzhůru. Ale v noci se mi budu co hodinu na prso, dudlík nechce.

A ještě se chci na Vás názor na tenhle nás režim, popřípadně co by jste zkusili změnit, nebo mi poradit

lenda93
26. led 2022

@sanyy22 koukněte na IG #spanekmiminek, profil má spankova poradkyne... Tam je cca i popsané, jak by děti,, mely'' spinkat přes den... Jako kolik přibližně cca hodin... Ale myslím, že 2 hodiny je v pořádku... Naše malá 9m se teď zase vrátila ke 2 hodinám taky 😂 ale je to zas období... Ale víc jak 3 hodiny přes den nemá, max, než jde spinkat večer... Pokud vám to takhle vyhovuje a mimcu taky, tak bych to neřešila 😊

veruuu_kubesovic
26. led 2022

Mě to přijde naprosto ideální 😉 a užívej že ti tak hezky spinká přes den 🍀🍀🍀

lenda93
26. led 2022

@sanyy22 jinak ještě podotknu, že do 6m jsou 3-4 spanky za den normální 😊

martinau5
26. led 2022

@sanyy22 myslím, že je to Ok. Máme to velmi podobně. Akorát, že náš mimin spí po 30-45 minutách. Pořad ho zlobí reflux a bříško. Hlavně bych to dělala podle sebe a ne jak by se mělo. A když ti spí, tak buď rada. Dokud nemá problémy usnout večer a v noci spí, tak bych to neřešila. U staršího jsem rušila podvečerní spánek jakmile nemohl zabrat a bantoval do 10. A na jeden spánek jsme přešli okolo 10 -11 měsíce, jakmile mi začal vstávat ve 4 ráno.

jjasmina
26. led 2022

bud ráda za takový spánek. Jinak kvalitní režim, který se stejně ještě 20x může změnit 🙂 Za mě ideál

nagojka
26. led 2022

Mam temer 6 mesicniho syna a mam to podobne...nekdy vstava a basti v sest jindy v sedum...zalezi jak basti a spi v noci,nekdy spi celou noc jindy se jednou vzbudi...pres den vydrzi vzhuru dve hodiny odpoledne a dopoledne vetsinou hodinu max hodinu a pul...spinka 4 denne 40-45 minut..jen spanek v kocarku po obede se zadari i na 2 hodky kdyz stoji na dvore a kdyz jezdi tak klidne i 3...,jenze komu by se chtelo v tehle zime courat venku...jinak rano v sest davam mlicko,v devet ovocnou presnidavku ve 12 obed mezi 15-16 hodinou mlicko v po seste se chodi koupat a mezi pul sedmou a sedmou davam nocni mlicko...vetsinou do pul osme spinka...spanky dost zkracuje obcas se uz stane ze spi jen 2x za den jednou dopo a jednou po obede ale na to mi prijde jeste malej aby to tak mel...tak sem zvedava jak to bude dal🙂

sanyy22
autor
26. led 2022

@nagojka no mě neusne malej přes den jinak bez v kočárku, takže já do té zimy musím i kdyby se mi nechtělo 😁

nagojka
26. led 2022

@sanyy22 taky sme meli takovy obdobi a nekdy jeste mame ..ted vzal na milost kolebku takze sme ji prestehovali do pokojicku a tam ho houpu dokavad neusne..ale v postylce spat nebude jen v pripade ze ho uspim na ruce a pak polozim...jenze spi 40minit a konec kdezto v kocaru vydrzi aspon tu hodku...a kdyz vstava v sest vetsinou jde v pul osmy spat a to se mi jako kurevsky ven nechce takze jestli chodis uspavat takhle brzo v mrazech ven mas muj obdiv...

majena39
26. led 2022

u nás 7,5 měsíce a už nějakou dobu (cca 2 měsíce) jedeme vesměs stejně + - hodinka. Je na UM.

8,00 vstává
8,30 mléko
10,30 spánek max půl hodiny, někdy bez spánku
11,30 oběd
12 - 14 spánek
15 přesnídávka
16-17 vycházka (při té půl hod spánek)
17,15 mléko
18,30 koupání
19,30 mléko
20,00 spánek
+ jednou mléko v noci

sanyy22
autor
27. led 2022

@nagojka to hele "zatím" nejsme na tom tak špatně 😁 jedna paní od nás z vesnice před 11 lety se jí narodil syn, a asi od 8 měsíců nějak do 2 let , jim spal pouze v kočárku nebo v autě, mamka mi říkala že si pamatuje jak každou noc od 9 večera do rána paní chodila po vesnici s kočárkem zima nezima. A když měla manžela doma tak ho manžel uspával v autě. Jakmile se kočár zastavil tak řev na celou vesnicí.