Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Řídká stolice po UM. Poradíte, prosím?

pawlinka9
30. srp 2020

Ahoj, chci se Vás optat zda nemá někdo stejnou zkušenost, nebo si neví rady.
Mám doma 9-ti týdenního chlapečka, který je od 1.měsíce zcela na Um. Nejdříve jsem mu dávala Hipp bio combiotik, ale hrozně moc po něm ublinkával. Že byl třeba i 3 hodiny od napití se poblinkat, ale za to kakání měl ok ( ani řídká, ani hustá kašovitá stolice do žluta). Tak nyní 3-tí den zkouším mlíčko Kendamil, blinkání se zlepšilo, ale co mě trápí je, že má jednou denně řídkou stolici jak polévku, uplně to z něj vyletí. Je to normální po změně, myslím to tak, že si na to střeva musí zvyknout a pak se upraví i stolice, nebo mu to mléko nesedlo. Poraďte, děkuji

jjasmina
30. srp 2020

Já sice kojila, ale měli sme rybníček

riavais
30. srp 2020

@pawlinka9 po zmene je to chvíľu normálne, obzvlášť u tak malého miminka, trávenie sa ešte formuje 😊 pokiaľ nemá bolesti bruška, prdíky a neublinkáva, nechala by som ho ešte nech si zvykne. Tiež používam Kendamil a náš malý je spokojný 😊

michaelaa9026
1. zář 2020

Přesně jak píšeš taky jsme měli hipp a po něm taky blinkal, teď máme také kendamil a stolici má taky řídkou a do toho i zelenou.ptala jsem se na to doktorky a prý je to v pořádku je to v pořádku. . Je to kvůli složení mléka 👍😊

pawlinka9
autor
1. zář 2020

Tak aspoň že tak, to jste mě uklidnili 🙂
Naše doktorka mi dnes řekla, že mám zahušťovat mléko nějakou rýži na průjem, ale to fakt dělat nechci.

michaelaa9026
1. zář 2020

Mě doktorka říkala, že s nekterych děti to úplně stříká . . Zkus spíš nějaký probiotika. 😊

pawlinka9
autor
1. zář 2020

Já dávám biogaiu 🙂 Jsem ráda, že má někdo stejné zkušenosti, bála jsem se, že má fakt průjem, ale to by plakal bolestí a on krásně spinká, občas nějaký prdík 😊

michaelaa9026
1. zář 2020

Tak jsem se právě nad tím zastavila ale jelikož mu jinak nic nebylo , tak mě to uklidňovalo ale doktorky jsem se taky přesto zeptala. . 😊 Koukám máme hodně podobného, taky používáme biogaiu. 👍 Jinak na kendamil nemůžu říct nic špatnýho. . Malému moc chutná

pawlinka9
autor
2. zář 2020

@michaelaa9026 Hele a jak připravuješ to mlíčko, já ho míchám lžičkou, ptž při protřepání strašně pění 🙂

michaelaa9026
2. zář 2020

To mi taky pění, ale já to míchám v jedné lahvičce a pak to přelévá do druhé , kapnu espumisan a ten si s bublinkami taky poradí👍

Sem začni psát odpověď...

Odešli