• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šiju si na sebe bič, když nenechám syna dýl samotného?

20. října 2008 
agatka77. no si taky neumím přestavit, že toho našeho otesánka budu nosit celý den v šátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na ruce si rád pohoví, to je fakt :grinning:
17. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubicanoemi_ máš pravdu, někdy strašně křičí a když ho trochu pochovám tak se zklidní a pak si v pohodě chvilku sám hraje. Taky kašlu na chytrý řeči o "dělání z kluka mamánka". Ale v 8 měsících ho v šátku při vaření opravdu, ale opravdu nosit nebudu :grinning:
17. říj 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej, to pardon, ja som si poriadne neuvedomila že už všetky máte detičky staršie :slight_smile: to hej, tá moja žaba je trojkilová a keď ho dosýta nosím tak je to cítiť, tož neskôr to iste tak nepôjde. ono je to asi inšpirácia na úplný začiatok, práve aby to neskôr deťom nechýbalo a sami od seba chceli byť viac sami. tak to som vám teda moc nepomohla, ale ved ja radiť ešte s mesačným miminom nikomu nechcem :-P
20. říj 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubicanoemi_ no jo, já ho jako maličkého nechávala v tom houpacím lehátku, on is tam krásně spinkal. A teď, halama, chce nosit. Strejda řikal: to je dobrý, počkej až bude mít 20 kilo a bude se chtít pořád chovat :grinning: :grinning:
20. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek