Sleželá hlavička dcery. Jsem z toho nešťastná

katynaa
18. bře 2008

Ach jo, jsem z toho nestastna. Moje holcicka ma jednu stranu slezelou. ☹
Vlasku ma malo, takze je to neprehlednutelne.

lendy1
18. bře 2008

katynaa, klid, do roka se to srovná. Malou polohuj na obě strany a bude to dobrý 😉

katynaa
autor
19. bře 2008

jsi me trochu uklidnila, diky

momin
28. čer 2009

Ahoj holky,Danecek ma hodne placatou hlavicku ze zadu.. vadi to? lezi porad na zadech. ze zacatku mel levou stranu ale to uz se mu srovnalo. nepomuze nam pokladat na bok protoze on v postylcce tak cestuje ze nakonec stejne lezi jak chce...... 😒

nety
28. čer 2009

Katynaa naše malá má taky sleženou hlavičku,jak píšeš vlásků málo,i když jsou jí dva roky snažím se jí učit spát na jednu starnu a pomaličku se jí to vyrovnává.Až bude mít vlásky,už to nebude vidět.

momin
28. čer 2009

😀 katynna tu psala uz vice nez pred rokem..... 😅

nety
28. čer 2009

tak to je dobrý 😀 😀 toho jsem si vůůůvbec nevšimla🙂

jeudi
28. čer 2009

ahojky.. mam chlapecka a mel take slezelou hlavicku teda porad ma kdyz byl miminko tak se tocil porad na jednu stranu i kdyz jsem mu ji podkladala museli jsme chodit po lekarich jestli mu to nezasahuje do mozecku nakonec nam rekli ze je to jen kosmeticka vada..rikali ze se mu to drobet srovna ale je to porad videt jsou mu tri roky a ja porad doufam...musi mit delsi vlasky aby se to skrylo...momin jedinou radu co ti muzu dat aby lezel na strane je,podkladat matraci ze strany knizkama,aby ho to nutilo mit hlavicku na tu stranu na jakou potrebujes a stridat to..ja jsem to zanedbala a Filipek az bude velky tak mi za to prijde nafackovat 😔 nevypada to vubec pekne..ale ty se vubec jeste neboj jeste je cas to napravit tvuj dada ma jeste hodne mekkou hlavicku tak v tom nevidim problem 😉

momin
29. čer 2009

Dekuju jedui.... 😉

jeudi
29. čer 2009

neni zac 😉