Společné spaní s miminkem

baluci
26. zář 2017

Zdravim vas maminky, zajimal by me vas nazor na spolecne spani v jedne posteli s ditetem. Mam 7 mesicniho spunta a tak se nejak stalo,ze kdyz jsem v noci kojila,tak jsem u toho usla a maly samozrejme semnou. Me osobne to nevadi, mam ho rada u sebe a rada se vedle nej probouzim. Jde mi o to, ze me neustale atakuji rodinni prislusnici poznamkami typu: mamanek, bude rozmazleny,uz ho to neodnaucis a bude s vami v posteli az buhvi do kdy. Rada bych vedela,jestli jste meli potom problem dat mimco do sveho. Podle me,kdyz to dite vi,ze je mamka blizko je jistejsi v zivote a ma pocit bezpeci. Jednou jsem byla tak vyhukana z tech reci,ze jsem ho nechala plakat a cpala mu dudlik a on chudak uplne se zalykal a uz to nikdy neudelam! Jak to tedy snaseli vase deti az jste se rozhodli je dat do sveho?
Dekuji vsem za odpovedi🙂

baluci
autor
28. zář 2017

Dekuji moc vsem za nazor!🙂 je pravda, ze ja jsem si take planovala co a jak, kdyz jsem byla v tehotenstvi zabalena ,, moudrymi" knizkami co a jak se dela a nedela. Realita je ovsem uplne jina- coz nikde napsano neni. Kazdopadne jsem rada, ze nejsem sama ktera usina a probouzi se rano vedle sveho ditete a co je hlavni, ze v tom nevidim problem.

gnozka
29. zář 2017

Holky ale řeknu Vam ze Vam to celkem závidím ze si to užíváte v posteli s detma :/ nase dcera to nikdy nevyžadovala az ted jak ji budou dva roky zase zacala v noci budit a place tak si ji k nam vezmem a nevyspime se nikdo :/ ja těhotná takže si porad držím břicho aby me nekopala,dcera se točí do hodin takže manžel okopanou hlavu a ja ledviny 🙂 ale brecet ji proste samotnou nenechám . Vetsinou ji treba po dvou hodkach prenesu kdyz uz spí ale i tak .

texetka
29. zář 2017

@baluci to určitě sama nejste . V mém okolí je většina žen, které usínají se svými dětmi v objetí 🙂
Dělejte tak, jak cítíte, že je nejlepší pro vás a vaše dítě .