Stavění se na nožičky a lino na podlaze. Máte zkušenost s nějakými ponožkami?

mapla
4. led 2024

Dobrý den, dcerka se začala stavět na nožičky. Problém je, že máme všude po bytě lino, takže jí to klouže. Jen na malé části máme pěnový koberec. Vím, že existují ponožky s ďubkama proti uklouznutí (máme z C&A). Jenže dcera si je stahuje, případně kloužou dolů z nohy samy. Jak jste to, prosím, řešili vy? Resp. máte, prosím, nějakou dobrou zkušenost s některými ponožkami, že opravdu nekloužou a na nožkách vydrží? Nebo nějaký nápad na jinou vychytávku? Díky 🙂

linducha90
4. led 2024

@mapla máme taky všude lino, ze začátku jsem to taky chtěla řešit, protože to malý klouzalo, ale nakonec se to nějak vyřešilo samo, ani nevím jak, a nic nebylo potřeba, jen si pamatuju, že jsem ji pár krát nechala naboso, stejně si ponožky stahovala sama...

zlataberta
4. led 2024

Neteř řešila těmito punčochami https://www.salted.cz/protiskluzove-puncochy-mi...

hanyzka11
4. led 2024

Myslím, že se to poddá samo, ale máme super punčocháče. Mají ťupky na ploskách, nártech i kolenou. Bezva vychytávka. Koupila jsem náhodou v Lidlu.

kubesovaadelka
4. led 2024

@mapla ona dcera rychle pochytí jak na to a ty punčochy, jak píše @hanyzka11 byli top měli jsme loni když se malá učila chodit tak je zrovna měli u nás v Lidlu 😁

andreacantu
8. led 2024

@mapla po vyzkouseni vseho mozneho se fantasticky osvedcily ponozky a puncochy Gobabygo sice jsou drazsi ale kupuju je porad i pro dvouletacku nedam na to dopustit. Drzi nevytahaji se. Mensi velikosti maji jeste protiskluzova kolena.