Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
Holky co dáváte na konci roku učitelkami ve školce? Nic drahého, ale zase aby to nebyla blbost, co se hodí do kouta, je lepší dát třeba jedlý dárek?
Holky co dáváte na konci roku učitelkami ve školce? Nic drahého, ale zase aby to nebyla blbost, co se hodí do kouta, je lepší dát třeba jedlý dárek?