• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sušenky. Kdy jste je daly dětem? Neudusí se 5ti měs.?

30. ledna 2014 
aleachim já už to tu písala-dávám jí to v tom cucacím váčku :wink: :slight_smile: Ale jasně křupkama se naučí kousat, ale to by musela mít nějakej zub :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oliverovi sem dávala půlku jablka na cucání bez váčku ale to už měl dva zuby tak to trochu strouhla, u nás je problém krom těch zubů, že ještě nesedí takže může sama všechno ožužlávat jen v leže na bříšku a to jí vždycky zaskočí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ronie, tak teď nevím. Možná počkám až na ty zuby :grinning: . Je jasné, že bych jí raději dávala ovoce místo sušenek nebo křupek, ale na začátek mi to příjde fajn. Chtělo by to nějaký návod "jak ovládat dítě" :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ale zuby s tym aj tak nemaju nic spolocne..babatka su schopne vsetko robit s dasnami :wink:
ved niekomu pridu zubky ovela neskor..:wink:
3. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na doporučení "chytrých letáčků o výživě" jsem malému (7 měsíců) koupila sušenky Safari od Hami. Poprvé jsem mu je rozdrobila do MM a smíchala s přesnídávkou, podruhé jen do MM. V obou případech začal zhruba po dvou hodinách urputně zvracet (cca 6x, až do úplného vypráznění žaludku). Po ničem jiném ještě nezvracel, napadl mě lepek, ale mouku, ovesné vločky i vícezrné kaše jí naprosto v pohodě :( Každopádně sušenky už teda nedostane :frowning2:
30. led 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek