Teplé počasí a procházky s novorozencem

lyominetta
24. čer 2016

Ahoj slečny, malý má dnes presne týždeň. Na akú dlhú dobu ste vy chodili von s takýmito prckami? Pri týchto teplotách čo nás navštívili... Díky 🙂

sunnurse
24. čer 2016

Ahoj, sice nejsem ještě máma, ale já tak max 30 minut ráno a 30 navečer, přes den vůbec. Ale je to jen můj vnitřní pocit 🙂

koncita
24. čer 2016

určitě jenom po ránu a večer na chvilinku (fakt až večer dejme tomu kolem 20h, třeba v 18h teploty naopak kulminují a je nejhůř), pozor na přehřátí, u novorozence je daleko horší přehřátí než naopak....

soyevita
24. čer 2016

@lyominetta Moje dcery se narodily na Kanárech ,z nemocnice se chodilo nejpozději 48h po porodu a ve 4dnech už děti byly běžně venku několik hodin denně.Samozřejmě mezi 12h-16h jsme se zdržovali doma.Chránila jsem je před sluníčkem,dnes se dají koupit na kočárek UV clony.
I teď plánuji,až porodím,pobývat hodně venku.Samozřejmě se budu snažit být co nejvíce ve stínu.Ale na čerstvém vzduchu je líp,než zavřená v bytě a děti mi v kočárku vždycky hezky spaly.
Záleží na každé z nás ,jak si to uděláme 🙂

konidana
24. čer 2016

Záleží kde bydlíte.. např. v paneláku (navíc třeba pod střechou) se přes den vůbec nedá být, lepší je jít klidně na celý den do lesa, v domku to bude v pohodě a ven jen ráno a večer.

bonulinka
24. čer 2016

@lyominetta Dcera se mi narodila první letní den a chodila jsem s ní po návratu z porodnice denně do lesa - několik hodin. V paneláku bylo na padnutí...Pokud nebudete na sluníčku, ale někde ve stínu, tak venku je kolikrát lépe než v paneláku. V rodinném domě to bude asi něco jiného.

gnozka
24. čer 2016

Tak malé je 8 mes a nechodíme ted ven . Max kolem 17 hod ji vymacham v bazénku ve stínu a zpatky dom . Ale bydlíme v baráku kde mame 23 stupňů takže pohoda . Jak uz se tady pise pokud mate doma saunu tak les bude asi nejlépsi .

lyominetta
autor
25. čer 2016

@bonulinka tiež máme les asi 5 min cesty od baráku a je to väčšinou v tieni 🙂 Večer by sme to mohli skúsiť... A nemala malá žiadne následky? 🙂

lyominetta
autor
25. čer 2016

Ďakujem za odpovede 🙂

bonulinka
25. čer 2016

@lyominetta 🙂 Ne neměla, naopak jí to svědčilo a mně také. V lese nás občas otravovali komáři, ale stačí vzít s sebou síťku proti hmyzu na kočárek.

soyevita
25. čer 2016

@bonulinka Přesně tak,v kočárku a v chládku na čerstvém vzduchu miminko krásně spinká 🙂

gnozka
25. čer 2016

Tak pokud mate les za barákem tak ideál !! V podvečer vyrazte . Mimi to udělá dobre a Vam taky 🙂

suzina08
29. čer 2016

Já jsem chodila častěji k večeru anebo hned ráno. Ale jak píšou ostatní, když je stín, tak se to dá v pohodě zvládnout a mimčo bude krásně spát 🙂