Teplota u 10ti měsíčního miminka

barca2332003
27. dub 2019

Ahoj maminky, má dcerka(10 měsíců) má už třetím dnem teplotu 38 stupňů, ale rýmu ani další známky nemoci nemá. Myslela jsem si, ze ji třeba rostou zoubky , ale dáseň červenou nema a ani se nevzteka a neplace jako u růstu zubu. Na teplotu dávám sirup, ten vždy pomůže , ale za 6 hodin se vždy teplota vrátí. Dnes i k tomu má ještě prujem. Děkuji za odpovědi a zkušenosti ❤️

zelenaesmolda
27. dub 2019

do 38 stupnu se teplota vubec nema srazet,pokud meris v ousku nebo zadecku tak odpocitej 0.5 stupne.
nemuze to byt sesta nemoc?

barca2332003
autor
27. dub 2019

@zelenaesmolda Měla dnes i teplotu 38,8 stupnu, a četla jsem na internetu ze u šesté nemoci bývá vyrážka a tu nema 😣

zelenaesmolda
27. dub 2019

@barca2332003
vyrazka je az potom,nejdriv horecky,pak vyrazka
mala mela taky u seste nemoci najednou horecky a i pres 39,pak horecky opadly,objevila se vyrazka a bylo po nemoci

barca2332003
autor
27. dub 2019

@zelenaesmolda Dobře, moc děkuji za odpověď ❤️

zelenaesmolda
27. dub 2019

@barca2332003
jako samozrejme to sesta nemoc byt nemusi,ja nejsem doktor ale priznaky jsou dost podobne,pro jistotu bych sla v pondeli k doktorce

holkaokomodra
27. dub 2019

@barca2332003 kdyžtak nařeď ocet s vodou a namoč do něj bavlněné ponožky, nandej jí je do postýlky a ještě zabal třeba ručníky aby byla v teplíčku, bude trochu brblat, ale trošku jí to stáhne tu teplotu i bez chemie, a v pondělí šupejte k doktorovi

barca2332003
autor
27. dub 2019

dekuji vám, já už jsem zoufalá co to muže být

inke29
27. dub 2019

ahoj, moje dvě kamarádky maji podobně staré děti jako ty a nedávno měli stejne příznaky...cca 3-4 dny teploty kolem 38 a pak prisla vyrážka... takže asi šestá nemoc.. jedna z nich byla i u doktorky a ta řekla at prijde kdyby se to zhoršilo nebo dlouho neustupovalo...

zelenaesmolda
27. dub 2019

@inke29
ja jsem volala 155 protoze to bylo o vikendu a nevedela jsem jestli jet na pohotovost nebo ne tak jsem tam pro info zavolala a rekli mi,ze u vysokych horecek volat sanitku kdyz by doslo na krece,do 38.0 vubec nesrazet,odecist pul stupne kdyz se meri v dutinach a davat pri vysokych horeckach na stridacku co 3h brufen s paracetamolem ( paralen a nurofen napr.) protoze kazde se muze davat max co 6h ale na stridacku se klidne davat muzou po 3h
tak snad to autorce trosku pomuze 🙂