• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tmavé chloupky na ouškách. Máte zkušenost?

20. června 2011 
Chtěla jsem se zeptat, malá má na ouškách na jednom místě tmavé chlloupky, nemáte někdo zkušenosti s tím zda to zmizí? Moc děkuji!
18. čer 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Starší dcerka měla taky chlupatá ouška :slight_smile: Chloupky zmizely samy někdy kolem 3 měsíců.
18. čer 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to jsem ráda, bála jsem se aby jí to nezůstalo :slight_smile: Starší dcerka to neměla.
18. čer 2011 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@maddla naše Terezka taky měla! Po porodu chlupatý obě ouška...tmavé chloupky..bylo to i hodně vidět...ale samo jí to vypadalo, ani jsem si nevšimla, kdy přesně...třeba po 3 měsících? Prostě to zmizelo :slight_smile:
18. čer 2011 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
My taky měli chlupatá ouška a po 3 měsíci to samo vypadalo. Už jsem taky měla strach, aby moje děti nevypadali celý život jako opičky :slight_smile:. My měli chloupky i na čelíčku, a ty také po 3 měsíci samy vypadaly :slight_smile:. Tak neměj strach, budeš mít krásnou holčičku :slight_smile:
18. čer 2011 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maddla nase Karuska to ma taky... prijde mi to hrozne roztomily a ani me nenapadlo, ze by ji to melo zustat... videlas nekdy zenskou s chlupatyma usima? ja ne... :grinning:
18. čer 2011 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Oba měli chlupatý uši :grinning: :grinning: . Ale tomík měl tmavý vlásky a byl narozen dřív takže uši měl chlupatý docela dlouho, on měl teda chlupaté i čelo :grinning: :grinning:
18. čer 2011 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Presne, oba meli chlupate usi a jak je Risa tmavej, tak je to strasne videt, ma je dlouhe a prerustaji mu pres usi, plus to chlupate celo...
ale ono to zacne ustupovat, jak poroste lebka... neboj :wink:
19. čer 2011 v 00:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Oba syny jsem měla chlupaté. Jeden byl víc a druhý byl míň. Jednomu to slezlo a druhému to teprve slézá :grinning:
20. čer 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek