Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tmavé chloupky na ouškách. Máte zkušenost?

maddla
18. čer 2011

Chtěla jsem se zeptat, malá má na ouškách na jednom místě tmavé chlloupky, nemáte někdo zkušenosti s tím zda to zmizí? Moc děkuji!

kar.la
18. čer 2011

Starší dcerka měla taky chlupatá ouška 🙂 Chloupky zmizely samy někdy kolem 3 měsíců.

maddla
autor
18. čer 2011

Tak to jsem ráda, bála jsem se aby jí to nezůstalo 🙂 Starší dcerka to neměla.

maxi.smile
18. čer 2011

@maddla naše Terezka taky měla! Po porodu chlupatý obě ouška...tmavé chloupky..bylo to i hodně vidět...ale samo jí to vypadalo, ani jsem si nevšimla, kdy přesně...třeba po 3 měsících? Prostě to zmizelo 🙂

janajana1
18. čer 2011

My taky měli chlupatá ouška a po 3 měsíci to samo vypadalo. Už jsem taky měla strach, aby moje děti nevypadali celý život jako opičky 🙂. My měli chloupky i na čelíčku, a ty také po 3 měsíci samy vypadaly 🙂. Tak neměj strach, budeš mít krásnou holčičku 🙂

marketnieuw
18. čer 2011

@maddla nase Karuska to ma taky... prijde mi to hrozne roztomily a ani me nenapadlo, ze by ji to melo zustat... videlas nekdy zenskou s chlupatyma usima? ja ne... 😀

marketa137
18. čer 2011

Oba měli chlupatý uši 😀 😀 . Ale tomík měl tmavý vlásky a byl narozen dřív takže uši měl chlupatý docela dlouho, on měl teda chlupaté i čelo 😀 😀

majdula
18. čer 2011

Presne, oba meli chlupate usi a jak je Risa tmavej, tak je to strasne videt, ma je dlouhe a prerustaji mu pres usi, plus to chlupate celo...
ale ono to zacne ustupovat, jak poroste lebka... neboj 😉

luca50
20. čer 2011

Oba syny jsem měla chlupaté. Jeden byl víc a druhý byl míň. Jednomu to slezlo a druhému to teprve slézá 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli