Umělé mléko a Nutriton

elsy3
3. bře 2019

Milé dámy, jdu si k vám pro radu. Malou (necelé 3 měsíce) krmím Hippem 1, ale začala mi ho dost blinkat. I hodinu nebo dvě po krmení, někdy až obloukem. Na radu doktorky jsem ji začala do mlíka přidávat nutriton na zahuštění, což krásně zabralo na blinkani, ale zas se mi zatím nevykakala. Jindy to má pravidelné každý den a teď už dva dny nic. Nutriton dávám jen přes odpoledne, kdy se víc hýbe a blinka. Nechci do ní cpat další kapky apod. Nebude lepší přejít na jiné mlíko? Máme už vyzkoušený Nutrilon, po tom měla zácpu. Kamarádka doporučuje Kendamil, máte s tím někdo zkušenosti?

zrzeckas
3. bře 2019

Mala byla po Nutrilonu taky ucpana a nam vyhovoval a vyhovuje Sunar. Jinak jsem videla, ze holky doporucuji aj Hami. Kendamil teda neznam....

gembula
3. bře 2019

Doporučuji Sunar AR. U nás pomohl jak na blinkani, tak kakání ;)... navíc nemusíš dlouho čekat na zhoustnuti.

elsy3
autor
4. bře 2019

@zrzeckas Kendamil právě není u nás moc k dostání, jen přes e-shopy :/ ale jako jediný je z plnotučného mléka a neobsahuje palmový olej. Proto mě docela láká. Ale o Sunaru jsem taky slyšela celkem chválu, tak ho možná vyzkoušíme. Děkuji

miba10
4. bře 2019

My měli Nutrilon jen když jsme se vrátili z porodnice a žádná hitparáda. Hipp mi malá vůbec nechtěla. Přešli jsme na Hami a vše bez problémů. Stolička každý den, max obden, žádné blinkani a ublinkavani, prdiky šli krásně, prostě spokojené dítko. Pravdou je, že jsem do mlicka 3x denně přidávala Sab simplex.

lisianne
4. bře 2019

za mě nutrilon profutura, je skvely

strama10
4. bře 2019

Kendamil jsem zkoušela jako první po ukončení kojení, ještě předtím, než se kdo uráčil řešit ABKM u malého. Vybrala jsem si ho kvůli složení, hodnocení. Malému chutnal, prospíval dobře, když pominu právě reakce na kravské mléko, což by bylo ale z každého běžného UM. Za sebe mohu doporučit, jediná nevýhoda je právě dostupnost. Brala jsem přes Alzu nebo na Rohlíku. 🙂

kac9
4. bře 2019

My máme kendamil, teď teda až 3, kojila jsem a teď jsem že zdravotních důvodů musela přestat, a za nás je to jednička! Vůbec mi nesmrdí jako jiná UM, je fakt dobré a syn po něm žádné problémy neměl a nemá 😊

kac9
4. bře 2019

Jo a objednávám do lékárny Dr. Max, 900g nás vyšlo na 380,- což je krásný 🙂 vybrala jsem právě také kvůli složení 🙂

strama10
4. bře 2019

@kac9 Potvrzuji, třeba s Hippem se chuťově ani vůní nedá srovnávat. Chutnal i mě a to je co říct. Hipp jsem sotva ochutnala, ať vím, co malému dávám. No to se nedalo 😀

lena21
4. bře 2019

My vyzkoušeli Bebu, Bebivitu a klasický Sunar a malý blinkal pořád. Pomohl až Sunar AR a od té doby máme pokoj, je proti ublinkávání i zácpě

elsy3
autor
4. bře 2019

Děkuju holky za rady 🙂 teď mám tedy dilema, jestli zkusit ten Sunar AR nebo Kendamil.