Umístění postýlky v ložnici

puutalo
18. srp 2016

Máme malinkou ložnici, ale postýlku tam umístit chci. Bohužel jediné místo pro ni je 1,5 m před střešním oknem (přímo nad postýlkou by okno nebylo) a blízko vchodu do ložnice. Je to snesitelné?

zazrakysedeji
18. srp 2016

My malo mista kolem postele(dalo se jen projit),vyresili tak,ze jsme postylku umistili za hlavu.Sundali jsme jedny bocni pricky a ja si ji vzdy jen stahla do postele.Kdyz byla malinka,spala nohama k nasi hlave a upravili jsme i sklon.Bylo to opravdu prakticke

obyvatelka
18. srp 2016

Já myslím, že jo 🙂 pokud vám oknem nějak extra netáhne, máte na něm žaluzky, aby se dalo zatáhnout kvůli slunce a tak, a při vchodu do ložnice o postýlku nebudete zakopávat, tak proč ne 🙂

puutalo
autor
18. srp 2016

@obyvatelka Oknem by táhnout nemělo, ale bojím se, když budu chtít větrat. Přemýšlím nad deskou přímo před oknem, aby do postýlky nešel chlad.

puutalo
autor
18. srp 2016

@zazrakysedeji Bohužel ani za postelí místo není, ložnice má 2,6 m x 4 m, z jedné strany je šatní skříň, z druhé by byla postýlka a přebalovák.

horsiee
18. srp 2016

@puutalo nevidím v tom problém když tam nebude takový průvan. A když budete chtít pořádně vyvětrat tak bych vzala prcka do jiné místnosti. Celý den v ložnici určitě trávit nebudete 😊

puutalo
autor
18. srp 2016

@horsiee A je praktické mít postýlky dvě, nebo stačí jedna na aretovacích kolečkách?

horsiee
18. srp 2016

@puutalo no my máme postýlku na spaní jednu v ložnici a pak máme ještě v obýváku velkou cestovní, je to jako ohrádka a tam si prcek většinou hraje ( 7 měsíců ). Ale jestli můžete s postýlkou jezdit tak vám to může tak vyhovovat a druhou můžete koupit až jak se situace vyvine.

zazrakysedeji
18. srp 2016

jestli mate tak malo mista,nedovedu si popojizdeni moc predstavit.Pujcili jsme si na prvni dva mesice postylku pro novorozence,jak maji v nemocnicich,mame dum a bylo nutne mit dve postylky.Byla uzasna,mensi nez detska postylka,vyskove polohovatelna,pojizdna..mohla jsem varit a mit malou hned za zady.Pak jsme meli jednu v loznici a jednu v obyvaku😉

zazrakysedeji
18. srp 2016

@horsiee odeslali jsme prispevek soucasne,tak to neni reakce na vase popojizdeni🙂))abyste nemyslela ze rypu

horsiee
18. srp 2016

@zazrakysedeji jasně 😊 Já mám na občasné popojíždění po bytečku kočár. To pak stojím u kuchyňské linky na jedné noze a druhou houpu a rukama vařím, nebo meju nádobí. Velice komický pohled, ale občas to jinak nejde 😁

zazrakysedeji
18. srp 2016

Tak to je take reseni😊mejte se krasne

puutalo
autor
18. srp 2016

@horsiee Jako ten samý kočár, který berete ven? Nedělají kolečka čmouhy?

horsiee
18. srp 2016

@puutalo tak to se přiznám, že mě to nenapadlo než sem to udělala poprvé 😊. Ale žádné šmouhy tu nemáme. Ale musím častěji luxovat, ale máme dvě kočky tak to musím stejně, páč ty jejich chlupy se nekontrolovatelně šíří všude 😊. Problém nastává po dešti, to kočár parkuje v předsíní. ☺Uvidíte, v dnešní době není problém si cokoli dokoupit a za den dva to mít doma.

puutalo
autor
18. srp 2016

@horsiee Díky. No j nechci kupovat žádné zbytečnosti, nemáme nafukovací byt...

tery_s
18. srp 2016

@puutalo Ahoj, mě ´tedy moc vyhovovala ze začátku postýlka hned vedle strany mé postele, jen jsem vstala a na kojení zalezla do postele 🙂 nebo se dá pro první půl rok pořídit taková kolébka, bývá i na kolečkách, houpe se... s tou by jste se tam určitě lépe vešli a postýlku nechat na později do jiné místnosti nebo pod to okno. Uvidíš, když to jinak nevyjde, nedá se nic dělat, ale já byla moc ráda za tohle uložení, nemuseli jsme nikde moc rozsvěcovat, přecházet, budit tatínka 🙂