Usíná jen u prsa - jak řešit uspávání, až přestanu kojit?

hanka_12345
9. črc 2018

Ahojky prosim o radu vy ktere jste uspavaly kojenim a jinak to neslo 😃 (vztekani se v postylce atd)
jak jste to vymyslely kdyz jste kojit prestaly?
diky vsem

bayt
12. črc 2018

@montyjack no ono prave i v tech nezapadnich zemich se nekoji...mozna se momentalne v Evrope zacina kojit nejdyl na svete 🙂)

myjusiatko
12. črc 2018

@hanka_12345 kojim do samoodstavu. Az nebude prso potrebovat, nauci se zaspat i bez neho.

bassetlady
12. črc 2018

@martiniquest rožky žmoulal můj táta a dělal to až do své předčasné smrti.

bassetlady
12. črc 2018

@montyjack zdroje? Odkazy? Děkuji

hanka_12345
autor
12. črc 2018

@myjusiatko to si nemyslim.....zname se.odstavilo dite samo a uspava taky

myjusiatko
12. črc 2018

@hanka_12345 ale to, ze usne bez prsa, jsem nemyslela, ze u neho nebudes. Jen na uspani nebude potrebovat prso, ale prirozene zacne usinat treba jen, ze se obejme.

hanka_12345
autor
12. črc 2018

@myjusiatko jo ja to blbe napsala.To obejmuti to by bylo skvely ale mam strach ze.u.nas.se.to konat.nebude

dancamich
12. črc 2018

@lenkas1982 mám doma jen dvě takové plenky, které jsou takové chladivé a krásně jemné. Ostatní jsou jiné. Ty plenky se používaly tuším namísto osušek na navorozence. Jedna je fakt velká a druhá asi jako klasická plena.

montyjack
12. črc 2018

@bassetlady já to naposledy četla v Lukáš Roubík - Moderní výživa ve fitness a silových sportech, kap. Úvod do biochemie a fyziologie; dále se tím zabývá např. studie Torrazza - Neu, 2011 - "The developing intestinal microbiome and its relationship to health and dicease in the neonate".

montyjack
12. črc 2018

@bayt No, ja myslela 3. svet atd. 😃 ale urcite je na tom Evropa, konkretne CR porad dobre, v USA jen asi 10% zen koji v 6. mesici. Ale je to urcite tim, ze mame moznost byt s miminkem doma - vetsinou 6 tydnu a sup zpet do prace.