V čem spinká kojenec - 10 měsíců?

juraskova11
23. kvě 2016

Milé maminky! Moje 10. měsíční dcera spinká v overálku pod peřinou. Během noci se z pod peřiny odkope a už jí na sobě nesnese. Tím, jak je teď venku už větší teplo mi připadá, že je jí v tom overálku horko. Bydlíme v podkroví a máme tu docela teploučko. Mám strach jí dát na spaní jen bodyčko, že jí bude zima, když není pod peřinou a bude nemocná. A zas mi připadá, že jí overál nikde nestahuje a netlačí, než když by měla třeba tepláčky. Zkusíte mi poradit, v čem spinkají vaše dětičky? Děkuji za rady 😉

danuskahe
23. kvě 2016

já jí mám v pyžámku a v tenkém spacím pytli, jelikož se mi taky vždy odkope. pytel si nemůžu vynachválit 🙂

zabzulka
23. kvě 2016

Overalek a spací pytel

puresin
23. kvě 2016

Jako mamky nade mnou - mame silnejsi a slabsi spaci pytel a overalek nebo body s kratkym rukavem. Kombinacemi se da spikani dobre vyladit. My to tak praktikujeme doted, a to jsou synkovi dva. 🙂

kkouzlo
23. kvě 2016

bodíčko a polodupky se širokým pasem. Přikrytý po bříško dekou, ted už máme přes den 26 stupnů, tak budu asi dávat slabší deku. V noci k němu tak 4x vstávám a s odkopáváním problém nemá

hapovab
23. kvě 2016

Malá má 10 měsíců a taky spí v overálku, v noci je teda každou chvili odkopaná, ale myslím si že teplem to není, spíš tím jak sebou mele. Já to budu brát podle sebe, taky spím v pyžamu a pod peřinou a je mi akorát, tak doufám že jí taky. V létě to bude horší, máme tady přes 30 stupňů, to nevím v čem bude spát...

petrasipkova1
23. kvě 2016

Malá má taky 10 m, spí v overálku, přikrytá dekou. Odkopává se jak se mele, ale spí se mnou, tak ji vždycky přikryju. Spací pytel nesnese, musí mít roztažené nohy do žabičky a já zatím měla dva s nedostatečnou šířkou, nebo se furt točí z boku na bok jak jí rostou zuby a ten pytel jí v tom vadí, tak v noci brečí 😒 , vždycky když jí přistihnu odkrytou a studenou, tak jsem naštvaná, další den zkusim pytel a je to stejné, špatně v něm spí a tak je to pořád dokola 🙂 Jinak tedy doma máme cca 21-23 st, podle toho jestli topíme nebo ne.

stastnablcha
24. kvě 2016

ahoj.ja som davala len overal.. su rozne varianty od lahkeho bavlneneho po teplejsie.. na jar som davala teplejsie pancusky co nam ostali po zime nech este vynosia a bodyčko.