V noci se probudí, kroutí se, pláče - po vysazení na nočník je vše OK. Co si o tom myslíte?

hanydve
14. led 2022

Holky přijde mi to divné, syn má 11 měsíců a posledních pár dní se mi stává, že se v noci probudí, kroutí se, knoura nemůže se uvelebit, ale jakmile ho dám na nočník, vycura se a je po problému. Sice se pak probere a chvíli to zase trvá, než usne, ale je jak vyměněny. Ráno ho zkouším dát hned po probuzení a většinou se povede, že se vycura. To samé přes den. Samozřejmě ne pokaždé, ale občas se zadari. Myslíte, že si takto říká, že by chtěl? Není koc malý na to, aby věděl?

evaviki
14. led 2022

@hanydve v tom veku mi syn vzdy rekl ee a sel se vykakat na nocnik. Ono ho to pak preslo teda, ale delal to asi 3 mesice. Takze verim, ze si neco uvedomovat muze..

hanydve
autor
14. led 2022

@evaviki tak to náš prcek Teda zvatla, ale že bych z toho vydedukovala, že chce ee to ne. Spíš se začne vztekat, jenže kolikrát než ho stihnu svléknout, je pozdě. A teď po třech měsících už ho to přešlo? 😳😅

evaviki
14. led 2022

@hanydve ted uz mu je 13 let 😀 Ale tehdy fakt prisel a rikal ee, ee, ee a kdyz jsem se zeptala, tak kyval hlavou. Tak jsem to zkusila a fakt to bylo kvuli tomu. Jo, pak ho to preslo a odplenkoval se cca 4 mesice pred 3.narozeninami

cuuza
14. led 2022

Mám teda staršího, ale jakmile se v noci kroutí, tak to znamená, že se mu chce na wc a nejde mu se vzbudit... Většinou ho vzbudím a jdeme na wc, když bych ho nechala, tak do půl hodiny jde sám...

mdch91
14. led 2022

To je normalni, znak u bezplenkove metody, ze se dite vzbudi, protoze potrebuje curat. Ale jestli ti jde o to, jestli je to znameni, ze je zraly na odplenkovani, tak toho bych se moc nechytala.