V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

kacka79
10. pro 2009

Ahojky,
holky vy teda dneska jedete... ani vás nestíhám dočítat. My jsme měli odpolko návštěvu a Fila tak zlobil, že jsem myslela, že ho dám do babyboxu 😀 😀

Jinak mirax já mám teď taky někdy posly, vůbec jsem to v minulém těhu nezažila... no nic moc 😅

krista
10. pro 2009

Samso tuhle korbičku naprosto žeru, už jenom kvůli ní bych si snad te kočárek koupila 😀
http://www.moje-miminko.cz/graphics/products/10...

Holky posly vám teda nezávidím a ještě takhle brzo 😲 mě štvaly až tak od 34tt ale až prakticky do konce, jenže to nebylo ještě tak intenzivní, na chcípnutí jsem byla týden před porodem 😀 😅

kacka79
10. pro 2009

Tak my už jsme koupili kočárek minulý týden - nakonec jsem si prosadila ten bugaboo... no manželovi se nelíbí, ale on s nim jezdit moc nebude... je hlavně lehoučkej, protože já ho budu třeba 2 x denně nakládat a vykládat z auta, tak to byla priorita... no uvidíme 🙂

Krista - korbička je krásná 😵

plechajda
10. pro 2009

Ahoj 🙂

My mame koupeny ten Jane powertwin uz jetej.....sice malej je spis chodici, ale pres tu zimu a jaro se myslim jeste sikne a pak ho zas prodam dal....a koupim jen skate k x landeru co uz mam od Matesa jeste...

Jinak jsem se ted jeste koukala do prukazky a dr mi napsala CS6 ja mam pocit ze mi tam ta zenska taky pise jen tak co se ji zamane 😠 sice jak do me stourala tak jsem myslela ze pojdu bolesti, ale to na to vliv stejne nema...skoda

plechajda
10. pro 2009

jo a k poslum, u prvniho nic a ted mam pocit tak 20x za den nejlepe vse vecer ze pojdu ... 😝 vetsinou to je spojeny teda s pohybama respektive rucnim boxem nasi milostpani kolem myho spodku.....jak si boxne tak me chytne krec a jde to az do zad a to teda jako docela boli....tak nevim jestli to jsou poslove, ale asi jo ne ?

plechajda
10. pro 2009

jo a jeste me napadlo, mozna jsem se na to uz ptala. pro ty kdo jezdi casto v aute co mate pro prcky v aute za hracky ?? nahodte nejakou inspiraci....me uz to zpivani moc nebere 🙂 😅 😀 😎

krista
10. pro 2009

Kačko tak to chce nějaký foto, jakou máš barvičku 🙂

Plechajdo CS 6 je docela hustej 😅 ale podle toho se prý nerodí 😅 jedna známá měla CS 7 tři týdny 😅 a přenášela 🙂

No hračky my nic moc, protože Kristý je to jedno, takže nějakej časopis, flašku s vodou... atd. 😅 plánuju koupit to přenosný DVD, sice nekouká na pohádky, ale má ráda videoklipy tak jí nějaký vypálím a bude od ní snad klid 😵

plechajda
10. pro 2009

Krist ja vim ze ne 😉 uz jsem od moji dr vycvicena z prvniho tehu, navic co dr to jiny CS takze me to nechava chladnou....jen kdyby to byla treba pravda tak bych na to mohla hupsnout a treba rodit 🙂 Ne ze bych chtela teda predbihat 🙂 a navic nemam na koho hupsnout, manza dorazi az v pondeli 😠

plechajda
10. pro 2009

Tak dvd se mi nechce, uz tak mi prijde ze kouka zbytecne moc na tv.....mam predstavu nejakyho pultiku hraciho, ale ani nevim jestli to existuje

krista
10. pro 2009

Plechajdo mě to říkal každej ten sex a mě se tak nechtělo 😅 ještě jak mi Dr. v den porodu udělal Hamiltona, tak mi to doporučil a "vynadal" mi že se směju a když jsem přijela k porodu tak se mě ještě ptal jestli jsme to dělali, to určitě 😀

Tak my na TV vůbec nekoukáme 😲 až mě to i trošku štve, chtěla bych jí pustit nějakou pohádku, aby se třeba učila slovíčka líp, le jí to nebere, prostě jen poslouchá písničky, je to kulisa 😉

Hrací pultík existuje, nevím jestli ho teď najdu, holky z jednoho tématu ho kdysi kupovali, ale spokojený s ním nebyli...

plechajda
10. pro 2009

jezis a ty myslis ze me se chce ? 🙂 ale zas kdyby to melo zabrat bych se treba i obetovala 😀 😀 😀

no tak pohadky u nas jeste nejdou, ale kouzelka skolka a reklamy jo 😠

plechajda
10. pro 2009

to je jen textil ne ? Teda jako dela to neco ?

plechajda
10. pro 2009

to mi prijde tak pro max pul rocni dite dobry, myslim ze s timhle by me Mates poslal k sipku 🙂 😀 ale dekuju 😉

garfieldmail1
10. pro 2009

plechajda, u nás zabíralo jídlo, rohlík nebo tak, malý je žrout, tak se tím v autě rád zabavil, ovšem těch drobků v autě.... 😠

Chudák mariap 😖 Že kruci nevymyslí něco, co by se bralo už v těhu, aby se těm kolikám atd. úplně předešlo.

Co to tady máte s těma poslíčkama, nestrašte, já teda zatím nic (klepu, klepu), ale věřím, že jak se to tu začne rozebírat, tak v tom budu lítat taky 😠 😝

plechajda
10. pro 2009

Garfi mno tak jeste mit dite co rado ji a bude to dobry 😀

kacka79
10. pro 2009

Jojo, Krista až bude čas, tak něco hodim do alba...

Holky jdu spát, dneska je mi zase blbě, tak snad to zaspim

krista
10. pro 2009

Plechajdo myslím že to jen šustí, nějaký hračky pro takhle velký děti mě nenapadaji, ani nevím jestli je nějakej pult kterej třeba hraje, můžeš mu koupit volant hrací 🙂 😉

Tak dobrou, já teda ještě spát nejdu, protože malej se budí, posl. dobou zavedl v noci vstává co 2-3h, ten první spánek už nemá dlouhej 😲

mirax
10. pro 2009

krista: s tou genciánou to mám z učebnic 😉 ..z praxe ne.., že je karcinogenní nevím, stále ji běžně předepisují a doporučují, s tím barvením tu musí být běs..já si ji koupila, když jsme měla šílené ragády na zaáčtku kojení, ale právě kvůli strachu z nevypratelných skvrn jsme ji nakonec ani nepoužila.

Hlava bolí, je mi z toho už šoufl, jdu si taky lehnout.
dobrou 🙂 🙂

krista
10. pro 2009

Mirax my jsme ji právě používali strašně dlouho a vypralo se to nakonec všude, když to bylo hodněkrát prané, jen ten úklid vždycky kolem když to někam omylem káplo, mám zničenou komodu (nevšimla jsem si, že tam to káplo a pak už to nešlo umýt) a tečku na koberci 😖 na prsa jsem ji taky zkoušela, ale nepomohla mi 😖 já jsem s tím kojením celkově prvně dost bojovala 😉

devila
10. pro 2009

Tak dobrou noc holky, dneska jste se teda rozjely s tím psaním 😀

garfieldmail1
10. pro 2009

plechajdo, no tak to ti je moje rada houby platná 😅 Ale ten volant bych zkusila 😉

samsa
10. pro 2009

Holky, vy jste toho nakecaly, nestíhááám. Posly taky nemám, ťuk, Ťuk, snad to nezakřiknu.
Genciánu jsem taky nepoužívala, doporučuju ten borax, nám pomohl a kdyby ne, tak zkusím ty tyčinky , jak psala Krista.
Kristo, přesně, tahle korbička se mi taky strašně líbí, jinak ten Fyn mají u nás v obchodě, i jsem ho projela a líbil se mi. Ten V-cross se mi taky líbí, ale na diskusi si holky stěžovaly na sportovní verzi. No a pka se mi líbil ten Tako, ale jinak moc na tako chválu nevidím, tak nevím, líbil se mi vzhledově. Třeba mě ještě něco trkne do oka nebo mi poraď, ty se v tom vyznáš, co je teďka in. 😀
Holky, já jsem trubka, víte, co se mi stalo, dřepla jsem si k zásuvce a jak jsem vstávala, tak mi najednou křuplo v koleni a strašně to bolí, vůbec nemůžu došlápnout. Mně fakt picne, snad se to nějak spraví samo nebo nevím. Se těším, jak budu zítra klusat za nelčou na motorce 😝
Plechajdo, ty jo, CS 6, já mám furt 0. 😝 Abys nepředběhla Devilku 🙂
Tak se jdu umýt a spát, kvůli té noze tu čumákuju, páč to fakt bolí.

kacka79
11. pro 2009

Ahojky, tak dneska budíček v 6.15 😝 No nic, to zas bude dlouhý den 😉 Dneska máme předposlední plavání - jsem celkem ráda, poslední dobou už to hůř zvládám... no a ten pohled na mě v plavkách je taky super 😀

Plechajdo, CS 6 je teda celkem dost... no uvidíš, abys do Vánoc neporodila 😵

kacka79
11. pro 2009

Jo a až tady všechny porodíme, přikláním se k tématu " Fičák se vším všudy" - to mě pobavilo 😀 😀 😀

devila
11. pro 2009

Dobré ráno holky - stále 2v1. 😉
Plechajdo - opovaž se mě poředběhnout, nebo budu zuřit 😀 😀 😀.
Dneska jsem po dlouhé době nechala ráno spát manžela. Už se ráno nevyspal ani nepamatuji,pořád nechával mě. Já musím odpo letět do města,protože jsem úplně zazdila, že má kamarádka v něděli narozky ☹. Tak musím ěnco koupit, jen nevím co ☹

krista
11. pro 2009

Samso ještě se ti můžu zeptat kámošky jak je spokojená s tím Dorjanem Danny sport, jestli chceš 🙂 ale ten Fyn má tu boží korbičku a ten bych chtěla, jinde takový krásný barvičky nemaji, já jsem hrozná 😀

Devilo co ty tu 😲 Ty jo už zítra máš TP, jsem moc zvědavá kdy to bude a držím palce!!!

kacka79
11. pro 2009

Tak jsem hodila do alba jaký máme kočárek pro druhýho ďáblíka, pro Fílu jsem měla Jané - trojkolku, no byla jsem spokojená až na tu stabilitu... proto jsem chtěla radši čtyřkolku 😉

plechajda
11. pro 2009

bry ranko 🙂

Tak ja za chvili pofrcim k mudr pro to ekg co je potreba mit natoceny u prukazky, nejak jsem se k tomu proste nedostala... 😅 jen se mi nechce cekat v tech cekarnach s chrchlalama teda...uvidim zkusim zaklepat treba me vezme driv...

jinak to CS fakt nic neznamena...sice do me tentokrat sahala, ale pred 14ti dni mi napsala CS5 a vlastne jsem byla porad oblecena a pochybuju ze ma rentgenovy oci 🙂 Takze kliiiid devil 😉 ja myslim ze by to nejdriv mohlo byt nekdy pred silvestrem....

plechajda
11. pro 2009

ty blaho je rano a ja mam ty nohy jak konve 😖