V těhotenství jsem protivná na druhé dítko

simbro
17. říj 2008

ahoj maminky, nevím jak začít, ale jsem na začátku těhu, posl,mens. 3/9 na usg jdu až 21.10. takže se vše dozvím, od začátku je mi tak nějak blbě od žaludku, musím být přejedená aby mi nebylo zle, jsem děsně unavená a sama sobě protivná, do toho všeho mám doma 3.5 letého kloučka, který nechodí do školky a neumím to nějak skloubit, po obědě ho odbydu televizí a natahnu se na gauč a jsem na něj protivná, když mu třeba něco dýl trvá nebo tak, pak mě to samozřejmě mrzí. máte to taky některá takhle, nebo jsem nemožná matka jen já?????

jita127
1. led 2010

devila, my jsme ho užívali a bylo to o trochu lepší, ale úplně ji to bolení nezbavilo ☹ Myslím, že ještě víc se Ele ulevilo po Baby Calmu. U toho jsem nakonec i zůstala. Je to přírodní, takže to rozhodlo. Teď jsem mrkla na lahvičku, co mi tu zbyla a je to až od ukončeného 1.měsíce ☹ Ten sab simplex klidně zkus. Doufám že vám to zabere a malá bude spokojené miminko.

misicka85
1. led 2010

JITU - mi bude malou hlídat manžel, k porodu nejde, ani u malé nebyl,takže mě jenom zaveze do porodky a pojede zas domů 😉

DEVIL - já měla ty kapičky koupené,ale nepoužila jsem je,nebylo třeba, ale kamarádka je používala a dobrý,ale někomu nevyhovujou,ještě můžeš zkusit kapky Baby Calm,jsou na rozdíl od Sab Simpleu čistě přírodní prý 🙂 A dají se koupit taky v lékárně..

kacka79
1. led 2010

Devilko my jsme sab dávali, taky lefax a probiotika... no moc nám to nepomáhalo co si pamatuju, prostě Fíla to zažívání měl špatný a prďasy nám teda daly zabrat 😝

plechajda
1. led 2010

kaci zadnej sex nebyl....nejak to proste nevyslo a lamat pres koleno se mi to nechce 🙂 😉 Ted me mm vytocil takze dneska teda taky ne 😠

Mates je sice bez teploty, ale ma porad skleneny oci je protivnej a kasle...prijde mi ze se to nijak nelepsi...dostal zabal na prudusky na noc tak uvidime zitra a kdyztak sjedu na tu pohotovost at si ho poslechnou a vyloucej ty prudusky aspon...

taky jsem si dneska dovezla od nasich auto, takze mam aspon cim jezdit na ty monitory a kontroly a starsi ditko bude hlidat tchynka ktera je v duchodu....stejne tak pri porodu....moje mama musi byt beztak doma kvuli tatovi a hlidat jeho takze bohuzel tady mi nepomuze i kdyz to sama nechape, ale to je debata jinam....

Ja myslim ze titul duchodci si zaslouzime u nas doma 😀 jak nekdo psal, v tv nic takze jsme si vcera pustili film z pc "zatazeno obcas trakare" v 22 jsme dokoukali a 22:10 jsme byli v posteli a spali 😀 Matyska petardy taky nevzbudili kupodivu, zato nas dva teda jo, takze jsme oknem nad posteli koukali na ohnostroj a zas sli spat 😉 at zije oslava silvestra 😀

Jito ja myslela ze horka vana se dava az kdyz mas nejaky bolesti, ja se meju porad v horky na me to asi moc vliv nema 😉

plechajda
1. led 2010

Garfi 😀 😀 😀 😀 😀 ja myslim ze snad radsi ani ne 😉

devila
1. led 2010

Holky díky, zeptám se v lékárně. Ale asi budu muset teď koupit ty sab simplex, protože bychom museli čekat ještě více jak 14 dní než bychom mohli použít ten Baby Calm, ale pak ho asi vyzkouším, když je přírodní. Dr. mi u Sabinky říkala o nějakých kapkách za 600,-, ale to mi příjde teda megapřehnané!!! Ten Sab simplex prý stojí kolem 70,- a je dobrý.

jita127
1. led 2010

devil - jo, probiotický kapičky 😀 lahvička, že by ji člověk hledal lupou a ta cena ☹☹☹ občas jsem si už říkala, že za to ty peníze dám, ale nakonec jsme to zvládli i bez nich. Paradoxem je, že když jsem o nich uvažovala, tak se prodávaly na Slovensku asi za poloviční cenu, což mě docela nadzvedlo 😠 😠 Jak je to teď netuším

plechajda
1. led 2010

ja mam pocit ze bud nekdo tady v inzeratech nebo na mimibazaru je schopnej je na sk koupit a poslat do CR a vychazi to porad levneji...nekde jsem to zahlidla

devila
1. led 2010

Tak brácha má na slovensku farmaceutickou firmu, tak by to tam sehnal. Nevíte náhodou výrobce? Jestli to je Merc nebo Zentiva ......

jita127
1. led 2010

Výrobce je Bio Gaya

devila
1. led 2010

Jito - díky moc

devila
1. led 2010

Ted jsem je našla na netu za 350,-

kaleilah
1. led 2010

holky, probiokapky mám doma, vykapala jsem pár kaper, měli jsem je 14 dnů a nám nezabraly, ani ten sabík moc nepomáhá, asi záleží na dítku...někomu jinýmu zabraly hned. kdyby jste měli zájem tak je můžu prodat, jsou sice načatý, ale je tam přes 3/4 lahvičky, kdyžtak ip 😉

jita127
1. led 2010

tak za tuhle cenu už se o tom dá uvažovat. Ale taky jsou od ukončeného 1. měsíce

devila
1. led 2010

no právě, asi se zítra zeptám na ten sab simplex, ten už by mohla teď

plechajda
1. led 2010

devil ja mam pocit ze tam je nejaky rozdil u tech levnejsich heled, pro starsi deti nebo tak

jita127
1. led 2010

já bych taky nejdřív koupila ten sab a uvidíš jestli zabere. Budu vám držet palečky 🙂

garfieldmail1
1. led 2010

To nechápu, proč mají některé děti s bříškem takové bolení a jiné ne? Už by někdo mohl něco vymyslet, jak tomu předejít. Devilo, držím palce, ať něco zabere!!!!!!!!! 😉 Sama z toho mám obavu, jestli to taky nebude trápit naše mimi.... 😕

misicka85
1. led 2010

To by mě taky zajímalo,doufám že malý bude v pohodě,kluci na to prý dost trpí,no už z toho mám hrůzu teď ☹

Dala jsem do albíčka fotečky bříška tak když tak koukněte 😀

devila
2. led 2010

Dobré ráno holky, jaká byla noc s mrňatama? U nás docela dobrá.
🙂

krista
2. led 2010

Ahojky 🙂

Devil já zkoušela u obou dětí masáže tím gelem Pupík, nahřívací pecičky, Sab Simplex, Baby Calm, Lefax (ten jen u Kristý, je až od 3měs.) Espumisan - pro sebe, probiotické kapky... a nepomohlo vůbec nic, teď se chystám koupit Inphat Dophilis (snad jsem to napsala správně) jsou to nějaký prášky probiotický, snad to bude pomáhat, taky hodně cvičíme s nožičkama a pokládáme na bříško.

Tak a teď musím zase letět, jsem furt chcíplá a manžel jde do práce a po práci na fotbal, tak mě čeká super den 😝

Mějte se páá

maruska39
2. led 2010

Ahoj holky,
moc ráda bych se k vám přidala pokud mě vezmete k sobě .. už delší dobu vám čtu asi od té doby co jsme se rozhodli,že jdeme do druhého jenom mě to bylo blbé lézt do rozběhnuté diskuze,ale koukám že jste všechny fajn a nováčky přibíráte tak to taky zkusím jestli mě vezmete na milost 😅 Druhé mimi se nám zadařilo hned první měsíc přesně jak jsme si plánovali tak se povedlo chtěli jsme věkový rozdíl 2 roky a vypadá to že to vyjde 😵 Raději to nechci zakřiknout Domi se mi narodil o 6 týdnů dřív tak pevně věřím,že jeho sourozenec si z něj nevezme příklad 😉
JInak moje těhu je úplně jiné je mnohem pohodovější,u malého jsem zvracela jak amina,nemohla jsem si ani vyčistit zuby jak se mi dělalo z kartáčků zle a teď mi ještě nebylo ani jednou špatně,nezvracím kromě bříška nevím o těhotenství .. a prsa teda ty se zvětšili dost a stále bolí 🤐
No a doufáme a modlíme se za holčičku 😵 😵 😵

maruska39
2. led 2010

a jestli můžu něco k té kolice tak to tu jsme si užili taky a dost brutální,nám paradoxně nejvíc začala při zavedená příkrmů to byl brutál,měl šílené křeče u každé lžičky jídla a než jsme začali přikrmovat tak ji měl taky a zkoušeli jsme jak Sab simplex,tak Baby Calm až jsme skončili u Probiotických kapek a ty jedině zabrali takže každé 3 týdny letělo oknem 600 stováku 😝 ale fakt pomohlo!!! no a u té koliky u jídla tak to jsem se natrápila s malým hodně spíše on trpěl a zabralo nám až probiotický komplex biopron junior,je to 10 sáčků a přidává se do jídla nebo do pití a jen díky tomu se normálně rozjedl a kolika ustoupila .. no a jednou jsem nedala a byla zpátky a to trvalo až do 8m,asi jak byl nedonošený tak trvala déle ☹

krista
2. led 2010

Ahojky Maru vítej u nás, krásný že budete mít "přesně" dva roky 🙂
Ještě jsem zapomněla říct, že občas užiju tu rektální rourku, ale to už musí opravdu hodně dlouho vytrvale řvát, u Kristý to taky nepomáhalo, narodila se 38+4, ale na prdíky trpěla ještě kolem roka, pak už vřískala z principu, aby se neřeklo 😝 😀

krista
2. led 2010

Ahojky Maru vítej u nás, krásný že budete mít "přesně" dva roky 🙂
Ještě jsem zapomněla říct, že občas užiju tu rektální rourku, ale to už musí opravdu hodně dlouho vytrvale řvát, u Kristý to taky nepomáhalo, narodila se 38+4, ale na prdíky trpěla ještě kolem roka, pak už vřískala z principu, aby se neřeklo 😝 😀
A paráda, že se vám zadařilo hned - tak to má být 😵 a držím palečky na tu holčičku, hlavně aby byl mimísek v pořádku a donosil se dýl než Domi ať nemáte problémy 🙂

mariap
2. led 2010

Ahoj holky, tak mám zase chviličku. Nestihla som Vás ani dočítať ☹ , teraz sme u tchánovcov, tak až budem mať chvilku klidečku doma, tak to snáď všetko dobehnem. U nás sú večery a noci stále des a hrúza. Ale na Aničku nám zaberá aspoň trošku biely šum. Takže každý večer, až do noci, púšťame zvuk dažďa, pralesa a pod. kým tuho nezaspí. Som rada apoň za to, inak by ma za chvílu asi odviezli do blázinca. Doma bola v klude aspoň cez deň. Čo sme preč, mám pocit, že reve nonstop.

Plechajdo, držím palce, nech už to máš rýchlo a bezbolestne za sebou.

Čo sa týka kolík, tak to som si fakt užila s Miškom....brebdené noci, keď začali príkrmy tak zase nemohol kadiť.... Tiež som to riešila probiotikami. Ale musím povedať, že papal až moooooc dobre.
O Aničke už som písala, je to to isté len v ružovom 😀 😝, nezaberajú ani probiotické kapky. Celé dni iba tlačí a tlačí bez vačšieho výsledku.

Maruška, vitaj u nás. Ja mám prvého syna narodeného srpen 2008 😀. Čitala som diskusiu srpnovek, ale bolo mi blbé cpať sa do rozbehnutej diskusie. Držím palce, aby bolo druhé mimi v termíne 🙂. Je Domča hodné dieťa? Ja mám doma malý uragán a je to poriadny mazec.

krista
2. led 2010

Mariap připomněla jsi mi ty dny kdy jsme malou pořád fénovali, stačilo že slyšela ten zvuk, aby byl od ní klid 😅 😔
Schválně ti pak písnu ty prášky co budu zkoušet, kdyby to zabralo tak doufám, že to zabere i vám a bude konečně klid!!! 🙂 Jinak to letí jako voda, za chvilku máte 2měs. 😵

maruska39
2. led 2010

Kristo děkuji za přivítání 😵 😵
MOje největší přání je právě,abych donosila nic jiného si nepřeji a ta holčička už je jen bonus 😵
jj rourku jsem taky používala a jednu dobu mi malý nekakal nijak jinak jak přes teploměr 😔 on jak byl malý a slabý tak neuměl tlačit,nekojila jsem protože mlíko se za dobu co byl na JIP netvořila ani odstříkávání netačilo a jak mi ho přiložili tak to ani neuměl, nevěděl co má s prsem dělat ztratil ten sací reflex 😔 Takže byl na UM po které zatvrdnul a kakal přes ten teploměr v dupce jedině 😅

kacka79
2. led 2010

Ahojky Maruska, vítej 🙂

No my jsme taky dělali holčičku a budeme mít druhého lumpíka 😀 😀 No ze začátku mi to bylo trošku líto, ale teď už si ani tu holčičku neumim představit 😉 Spíš mě mrzí ty reakce okolí, jako že když jim řeknu že druhý kluk tak mě litují atd. nebo že na potřetí to vyjde... No u nás třetí nehrozí v žádném případě, takže asi tak...