Voda ze sušičky 🤦🏼‍♀️. Může ublížit malému?

jucy693
14. črc 2022

Ahoj holky. Můžete mi poradit co dělat? Zní to nereálně, ale stalo se. Teď jsem se napila ( 3-4loky) vody ze sušičky. Leju si ji totiž do flašky a používám do žehličky. Flašku mám sice popsanou, ale teď jsem prostě nekoukala a napila se. Rychle jsem to zapila velkým množstvím obyčejné vody. Nejde ani tak o mě, ale o malého, protože kojím. Teď budu kojit minimálně za 5h, už usnul. Nemůže se něco dostat do mléka a ublížit mu to?? Jsem blbá, ale nevím kam jinam se obrátit. Na netu jsem prostě nic nenašla 🙈

tasimia
14. črc 2022

@jucy693 noo.. hele ja myslím, ze se nic nestane, pokud to byla taková troška. Max se z toho oba.. pro svůj klid si zavolej když tak na toxikologii ;).

veritanas
14. črc 2022

@jucy693 jako já si myslím, že tam nebude nic... Koneckonců prádlo je několikrát vymáchane z pračky, tudíž nějaké škodlivé látky tam nebudou. A sušička používá jenom horký vzduch k sušení, taky tam žádná chemikálie nebude... koneckonců na netu doporučují, že tím jdou zalévat kytky, takže bych byla úplně v klidu.

srnii
14. črc 2022

Podle mě se nic nestane, ale chápu obavy. Není to jako by ses napila pracího gelu, to prádlo je vymácháné. Ale pro klid zkus tu toxikologii.

escapelle
14. črc 2022

Nic se nestane.je to normální destilovana voda. Neobsahuje žádné minerály nic,proto není vhodná k pití.ale rozhodně to člověka neotravi.

jucy693
autor
14. črc 2022

@veritanas já právě nevím, zda v posledním máchání není voda a aviváž či už jen voda samotná 🤔🤷🏼‍♀️

tasimia
14. črc 2022

@jucy693 hned na začátku. Znám kamarádky co v půlce programu, tam lejou ještě trošku ať prádlo více voní.

eva118
14. črc 2022

@jucy693 nebude ti nic ani malému, neboj.

petramana
14. črc 2022

kdyz se dava pradlo do susicky, tak by se predtim nemelo prat s avivazi 👍

jucy693
autor
14. črc 2022

@petramana nemělo, ale já ji stejně používám, vím že to poškozuje prý sušičku, ale až odejde, tak odejde. Už 4 roky aviváž používám a stále funguje jak má 😉

jucy693
autor
14. črc 2022

Holky, moc děkuji, už jsem trochu klidnější. Taky si myslím, že se z toho já max po.... Ale kvůli malému jsem se radši zeptala. Díky moc 🤗