Vracející se novorozenecká žloutenka?

karol1996
8. únor 2019

Dobrý den, jsme u porodnice doma 4 dny, v nemkcnici malá byla 36h na sviceni se zloutenkou. Domu jsme jeli v celku "bili ". Ale zdá se mi, že začíná zase být žlutá - belmo, obličej a dásně. Je možné, ze se žloutenka vratila? Ve středu máme kontrolu u obvodni lékařky, můžu do té doby čekat? Budí se sama v klidu po 2-4hodinach. Je akční, kaka po každém kojeni.

hezz17
8. únor 2019

Vrátit se může. Do středy je daleko, já osobně bych si zasla na kontrolu klidne do porodnice, lde jste byli. Bliknou a uvidi

lucie01
8. únor 2019

Zkuste jí dávat hodně na světlo k oknu. Prcek byl lehce žlutý při odchodu z porodnice a doporučovali co nejvíce dávat na světlo ...odeznělo to snad během měsíce 🙂

rousse
8. únor 2019

Malá byla na fototerapii 24 hodin a taky jí to pak trochu vyskočilo - strkala jsem ji za okno při každé příležitosti....my jsme pak za 2 dny po propuštění museli na kontrolu do porodnice.....jinak třeba např. to bělmo to bude trvat dlouho, než jí zbělá - malé to trvalo snad měsíc než měla bělmo normální

nupta
8. únor 2019

@hezz17
@karol1996
Nebo i na dětskou pohotovost, nevím, jak by vás přivítali v porodnici.

karol1996
autor
8. únor 2019

Tak ji to kleslo prý hidbr a kontrola nebyla potřeba 🙂 přítel včera zrušil auto, do pondělí jsme nepojizdni.. zdá se žlutá jen mě 🙂 já jestli to do pondělí vydržíme bez újmy?

hezz17
9. únor 2019

@nupta nepředpokládám že na pohotovosti mají minolta, kterou se žloutenky měří.

karol1996
autor
9. únor 2019

Tak jsne z nemocnice doma, malá ma hodnoty 263, což je pry k jejímu stáří v normě :D takže mám jen hodně kojit a hodně slunit :D

nupta
10. únor 2019

@hezz17 Tak to jsme měli štěstí. Netušila jsem, že to není běžné.

nupta
10. únor 2019

@karol1996 To je dobře, ať se dobře daří.